منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

بهره مندی ۱۳۵ واحد صنعتی و مشترک عمده از گاز طبیعی همزمان با هفته دولت در استان قم

همزمان با هفته دولت بیش از ۱۳۵ واحد صنعتی و مشترک عمده در استان قم از نعمت گاز بهره مند  شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم؛ مهندس فرجی سرپرست این شرکت اظهار داشت: شبکه گذاری در کلیه محورهای خروجی استان با هدف تأمین سوخت مورد نیاز کارخانجات و صنایع عمده اجراء شده و از زیرساخت خوبی برخوردار است و برای مصرف بیش از ۴۰۰۰۰۰ متر مکعب در ساعت طراحی و برنامه ریزی گردیده است.

وی در ادامه افزود: همزمان با هفته دولت ۱۳۵ واحد صنعتی و مشترک عمده به شبکه سراسری گاز متصل شدند و اجرای این پروژه ها، هزینه ای بالغ بر ۵/۷ میلیارد ریال دربر داشته است. در حال حاضر بیش از ۱۷۱۵  واحد صنعتی/کارخانجات در سطح استان از نعمت گاز بهره مند هستند.

مهندس فرجی ابراز امیدواری کرد طی هفته های آینده گازرسانی به سه جایگاه C.N.G  به اتمام رسیده و آماده سرویس دهی به زائران و مجاوران کریمه اهل بیت علیها السلام می شوند. که به این ترتیب تعدادکل جایگاههایC.N.G  فعال در سطح استان به ۳۵ جایگاه میرسد.

سرپرست شرکت گاز استان گفت: کلیه شهرکهای صنعتی استان به شبکه سراسری گاز متصل شده اند که تأمین سوخت پایدار واحد های تولیدی و صنعتی این شهرکها از اولویت های شرکت بوده و در راستای تحقق تولید ملی و افزایش فعالیت اقتصادی کشور و نیزکاهش وابستگی به خارج می باشد.

 

۰۲ اسفند ۱۳۹۷

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید