منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بهره مندی ۱۳۵ واحد صنعتی و مشترک عمده از گاز طبیعی همزمان با هفته دولت در استان قم

همزمان با هفته دولت بیش از ۱۳۵ واحد صنعتی و مشترک عمده در استان قم از نعمت گاز بهره مند  شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم؛ مهندس فرجی سرپرست این شرکت اظهار داشت: شبکه گذاری در کلیه محورهای خروجی استان با هدف تأمین سوخت مورد نیاز کارخانجات و صنایع عمده اجراء شده و از زیرساخت خوبی برخوردار است و برای مصرف بیش از ۴۰۰۰۰۰ متر مکعب در ساعت طراحی و برنامه ریزی گردیده است.

وی در ادامه افزود: همزمان با هفته دولت ۱۳۵ واحد صنعتی و مشترک عمده به شبکه سراسری گاز متصل شدند و اجرای این پروژه ها، هزینه ای بالغ بر ۵/۷ میلیارد ریال دربر داشته است. در حال حاضر بیش از ۱۷۱۵  واحد صنعتی/کارخانجات در سطح استان از نعمت گاز بهره مند هستند.

مهندس فرجی ابراز امیدواری کرد طی هفته های آینده گازرسانی به سه جایگاه C.N.G  به اتمام رسیده و آماده سرویس دهی به زائران و مجاوران کریمه اهل بیت علیها السلام می شوند. که به این ترتیب تعدادکل جایگاههایC.N.G  فعال در سطح استان به ۳۵ جایگاه میرسد.

سرپرست شرکت گاز استان گفت: کلیه شهرکهای صنعتی استان به شبکه سراسری گاز متصل شده اند که تأمین سوخت پایدار واحد های تولیدی و صنعتی این شهرکها از اولویت های شرکت بوده و در راستای تحقق تولید ملی و افزایش فعالیت اقتصادی کشور و نیزکاهش وابستگی به خارج می باشد.

 

۲۶ خرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب