منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

اجرای بیش از ۳۰۰۰ کیلومتر شبکه گذاری گاز در استان قم

بیش از ۳۰۰۰ کیلومتر شبکه و لوله گذاری تاکنون جهت گازرسانی به واحدهای مختلف در سطح استان اجراء گردیده است.

 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم؛ مهندس فرجی سرپرست این شرکت اظهار داشت : بمنظور تأمین انرژی بخش های مختلف از جمله صنایع، واحدهای تجاری،
مسکونی و ناوگان حمل و نقل بیش از ۳۰۰۰ کیلومتر لوله گذاری در سطح استان انجام شده که حدود ۲۴۰۰ کیلومتر آن در سطح شهرها و حدود ۶۰۰ کیلومتر در سطح روستاها در زیرزمین دفن گردیده است.

وی در ادامه افزود: خدمات رسانی از طریق گازرسانی در سطح استان با  نصب تعداد ۱۲ ایستگاه C.G.S ، و ۶ ایستگاه T.B.SC.G.S و ۶۶ ایستگاه T.B.S به شهروندان صورت می پذیرد.

مهندس فرجی در خصوص کاهش حوادث احتمالی و تقویت شبکه ها در راستای ایمن سازی و استمرار گاز رسانی به مشترکان  اظهار داشت  : نسبت به جمع آوری شیرهای پیاده رو و  علمکها ی گلدانی وعلمکهای بلا استفاده و در معرض حادثه ، ایمن سازی شبکه های آسیب پذیر و تاسیسات ایستگاهها، بازسازی چاههای حفاظت کا تدیک درسال گذشته اقدام گردیده که بالغ بر ۶میلیارد ریال هزینه در بر داشته است. ضمنا به منظور  ایمن سازی ساختمان ایستگاههایC.G.S وT.B.S،برنامه ریزی لازم صورت گرفته که در آیند ه در صورت تخصیص بودجه مناسب اقدام  خواهد شد.

 

۲۸ شهریور ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب