منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بازدید سرپرست شرکت گاز استان قم از واحدهای تابعه

سرپرست شرکت گاز استان از بخشهای مختلف این شرکت بازدید کرد و ضمن گفتگوی صمیمی با کارکنان، به بررسی مشکلات و تنگناهای موجود  پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، مهندس فرجی سرپرست این شرکت در این بازدید ضمن ابراز خرسندی از حضور خود در جمع کارکنان اظهار داشت: هدف از این دیدار آشنایی بیشتربا همکاران وفعالیتهای  واحدهای مختلف و همچنین ارج نهادن به تلاش شما عزیزان است.

وی در ادامه افزود: استماع پیشنهادات و اظهار نظرهای شما در رفع مشکلات و تنگناهای احتمالی پیش رو از اهمیت و حساسیت ویژه ای برخوردار است که در پیشبرد اهداف و برنامه های شرکت قطعا موثر خواهد بود.

مهندس فرجی با بیان اینکه شما همکاران بازوان قوی و اجرایی مسئولین هستید عنوان کرد: سعی و کوشش صادقانه شما در <<فروش مطلوب گاز مستمر و ایمن>>، ضمن ایجاد رفاه و آسایش برای شهروندان، باعث تقویت تولیدات کارخانجات و ترغیب سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در بخشهای مختلف صنعت و افزایش اشتغال زایی می گردد.

سرپرست شرکت گاز استان با اشاره به اینکه ما خادم ملت شریف ایران هستیم و به این خادمی افتخار می کنیم تصریح نمود : ما باید در راستای تحقق انتظارات مشترکان و شهروندان در دریافت خدمات مطلوب  تلاش کنیم زیرا خدمت رسانی به شهروندان گرامی عبادتی بزرگ نزد خداوند متعال می باشدواجری عظیم دارد

 

۰۱ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب