منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

برگزاری اولین دوره مسابقات علمی و ارزیابی آمادگی جسمانی نیروهای امدادی در شرکت گاز استان قم

امور HSE  با همکاری امور بهره برداری در دو نوبت صبح و عصر اقدام به برگزاری اولین  دوره مسابقات علمی و ارزیابی آمادگی جسمانی نیروهای امدادی در شرکت گاز استان قم  نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، این مسابقات در راستای ارتقای توان علمی و ارزیابی آمادگی جسمانی نیروهای امدادی با حضور سرپرست این شرکت و مسئولین برگزار شد.

مهندس فرجی سرپرست شرکت، ضمن قدردانی از تلاش نیروهای امدادی و متولیان برگزار کننده این مسابقات اظهار داشت: فعالیتهای شما در راستای امداد رسانی به شهروندان نوعی عبادت می باشد. با توجه به حساسیت و اهمیت فعالیت شما ، بالا بردن توان علمی و جسمانی  در راستای خدمت رسانی به مشترکین لازم و ضروری است و حضور بموقع شما در صحنه حادثه مانع وقوع حوادث جانی و مالی بزرگتر شده و باعث جلب اطمینان خاطر مشترکین می شود.

 وی در ادامه ، تلاش همکاران HSE را در تداوم این برنامه ها و آموزش نیروهای عملیاتی متذکر شدند.

 این مسابقات در دو مرحله به صورت کتبی (آزمون علمی) و عملی شامل: نحوه استفاده از تجهیزات تنفسی و سه پایه نجات جهت ورود به فضاهای بسته با ثبت کمترین زمان ممکن بین گروههای دو نفری، طناب کشی با تعیین وزنهای گروهها و تیم های مربوطه و اطفاء حریق در مسیر ۷۵ متری شامل بستن شیر گاز و حمل کپسول خاموش کننده در محل حریق تعیین شده، در کمترین زمان ممکن بین نفرات برگزار شد.

 

۲۸ شهریور ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب