منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

برگزاری اولین دوره مسابقات علمی و ارزیابی آمادگی جسمانی نیروهای امدادی در شرکت گاز استان قم

امور HSE  با همکاری امور بهره برداری در دو نوبت صبح و عصر اقدام به برگزاری اولین  دوره مسابقات علمی و ارزیابی آمادگی جسمانی نیروهای امدادی در شرکت گاز استان قم  نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، این مسابقات در راستای ارتقای توان علمی و ارزیابی آمادگی جسمانی نیروهای امدادی با حضور سرپرست این شرکت و مسئولین برگزار شد.

مهندس فرجی سرپرست شرکت، ضمن قدردانی از تلاش نیروهای امدادی و متولیان برگزار کننده این مسابقات اظهار داشت: فعالیتهای شما در راستای امداد رسانی به شهروندان نوعی عبادت می باشد. با توجه به حساسیت و اهمیت فعالیت شما ، بالا بردن توان علمی و جسمانی  در راستای خدمت رسانی به مشترکین لازم و ضروری است و حضور بموقع شما در صحنه حادثه مانع وقوع حوادث جانی و مالی بزرگتر شده و باعث جلب اطمینان خاطر مشترکین می شود.

 وی در ادامه ، تلاش همکاران HSE را در تداوم این برنامه ها و آموزش نیروهای عملیاتی متذکر شدند.

 این مسابقات در دو مرحله به صورت کتبی (آزمون علمی) و عملی شامل: نحوه استفاده از تجهیزات تنفسی و سه پایه نجات جهت ورود به فضاهای بسته با ثبت کمترین زمان ممکن بین گروههای دو نفری، طناب کشی با تعیین وزنهای گروهها و تیم های مربوطه و اطفاء حریق در مسیر ۷۵ متری شامل بستن شیر گاز و حمل کپسول خاموش کننده در محل حریق تعیین شده، در کمترین زمان ممکن بین نفرات برگزار شد.

 

۰۶ فروردین ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید