منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

بازدید سرپرست شرکت گاز استان قم از پروژه های گازرسانی

سرپرست شرکت گاز استان قم از طرحهای گازرسانی در بخش سلفچگان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم :مهندس فرجی  سرپرست این شرکت به همراه سرپرست امور مهندسی و اجرای طرحها و تنی چند از مسئولان از پروژه های گازرسانی به روستاهای بخش سلفچگان بازدید بعمل آورد.

مهندس فرجی در این سفر یک روزه از طرحهای در دست اقدام و گاز رسانی به چهار روستای راهجرد ، زواریان، دیزیجان و بشارت آباد بازدید و از نزدیک به بررسی چگونگی اجرای این طرحها پرداخت.

وی در ادامه،  با توجه به فرا رسیدن فصل پاییز و زمستان، خواستار اجرای سریعتر پروژه ها و طرحهای گازرسانی به روستاها وبخش های مختلف استان شد وگفت: خدمت رسانی به مردم ، بویژه در مناطق و روستاهای محروم در اولویت اقدامات این شرکت قرار دارد و اتمام بموقع پروژه ها ، باعث کاهش مشکلات روستائیان در خصوص تامین سوخت شده و افزایش رضایتمندی مردم وجلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها را در پی دارد.

سرپرست این شرکت درادامه جهت رفع مشکلات و موانع و همچنین تکمیل هر چه سریعتر پروژه ها طبق برنامه زمان بندی، تاکید و دستورات لازم را صادر نمودند.

 

۰۶ فروردین ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید