منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بازدید سرپرست شرکت گاز استان قم از پروژه های گازرسانی

سرپرست شرکت گاز استان قم از طرحهای گازرسانی در بخش سلفچگان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم :مهندس فرجی  سرپرست این شرکت به همراه سرپرست امور مهندسی و اجرای طرحها و تنی چند از مسئولان از پروژه های گازرسانی به روستاهای بخش سلفچگان بازدید بعمل آورد.

مهندس فرجی در این سفر یک روزه از طرحهای در دست اقدام و گاز رسانی به چهار روستای راهجرد ، زواریان، دیزیجان و بشارت آباد بازدید و از نزدیک به بررسی چگونگی اجرای این طرحها پرداخت.

وی در ادامه،  با توجه به فرا رسیدن فصل پاییز و زمستان، خواستار اجرای سریعتر پروژه ها و طرحهای گازرسانی به روستاها وبخش های مختلف استان شد وگفت: خدمت رسانی به مردم ، بویژه در مناطق و روستاهای محروم در اولویت اقدامات این شرکت قرار دارد و اتمام بموقع پروژه ها ، باعث کاهش مشکلات روستائیان در خصوص تامین سوخت شده و افزایش رضایتمندی مردم وجلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها را در پی دارد.

سرپرست این شرکت درادامه جهت رفع مشکلات و موانع و همچنین تکمیل هر چه سریعتر پروژه ها طبق برنامه زمان بندی، تاکید و دستورات لازم را صادر نمودند.

 

۰۱ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب