منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

حضور بسیجیان شرکت گاز استان قم در مراسم آغاز هفته دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس نیروهای بسیجی پایگاه شهید چمران این شرکت در مراسم رژه ی یگانهای نمونه پیاده و موتوری نیروهای مسلح مستقر در استان شرکت کردند.

در این مراسم باشکوه که مهندس فرجی سرپرست شرکت گاز استان و فرمانده بسیج این شرکت حضور داشتند یگانهای حاضر از مقابل کلام ا… مجید و تمثال مبارک بنیانگذار جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب و نماد شهدای ۸ سال دفاع مقدس رژه رفتند.

نیروهای بسیجی شرکت که با آمادگی کامل در این مراسم حضور داشتند به عنوان یکی از یگانهای آماده و منظم ظاهر شدند.

دریادار پاسدار مرتضی صفاری، فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین (ع)، در این مراسم با تأکید بر اینکه دفاع مقدس پرده از چهره تزویر زورگویان کنار زد گفت: دفاع مقدس ایران موجب استکبار ستیزی در جامعه شد و با پیروزی در جنگ تحمیلی ، انقلاب ایران به دنیا صادر گردید.

صفاری با بیان اینکه نیروهای مسلح کشور به دنیا ثابت کرده اند که لحظه ای در دفاع از ارزشهای اسلام و انقلاب کوتاه نخواهند آمد، گفت: امروز آمریکا فهمیده که توان ایستادگی در برابر ملت ایران را ندارد و تحریم ها نیز نشانه ضعف آمریکا در برابر ایران است. نیروهای مسلح کشور با هدایت رهبر معظم انقلاب با صلابت مدافع آرمانهای نظام هستند. آمریکا به دلیل ضعف در برابر ایران در تلاش است تا ملت را با فشارهای اقتصادی و جنگ نرم نسبت به نظام بدبین کنند{که  به حول و قوه الهی این نیرنگ نیز به نتیجه نخواهد رسید}.

سردار مهدوی نژاد فرماندهی لشکر ۱۷ علی ابن ابیطالب در این مراسم هفته دفاع مقدس را فرصتی گرانبها برای ایثارگران و رزمندگان دوران دفاع مقدس دانست و گفت: دشمنانی که تصور و سودای سقوط ایران را در سر می پروراندند، غافل از این مهم بودند که انقلاب اسلامی ایران با هدایت رهبر معظم انقلاب همیشه استوار و مقاوم است.

وی با تأکید بر اینکه توانمندی های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران کوری همیشگی چشم دشمنان را به همراه دارد تصریح کرد: ایران اسلامی امروز به دلیل عدم وابستگی به دیگر قدرتها در دنیا سربلند و پیروز است.

شایان ذکر است این مراسم با شکوه باحضور آیت ا… سعیدی نماینده ولی فقیه در استان و تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) ، استاندار، نمایندگان محترم مجلس و جمعی از مسئولین ارشد استانی برگزار گردید.

 

۲۸ شهریور ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب