منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی

گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شرکت گاز استان قم

به مناسبت هفته دفاع مقدس، مراسم باشکوهی بمنظور گرامیداشت ۸ سال ایثار، مقاومت و شهادت با حضور  مهندس فرجی سرپرست این شرکت، اعضاء هیأت مدیره و کارکنان در سالن اجتماعات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی در این مراسم، ضمن گرامیداشت این ایام گفت: ۸ سال جنگ تحمیلی، طولانی ترین نبرد کلاسیک در قرن بیستم و اولین جنگ طولانی این قرن پس از جنگ ویتنام می باشد که متجاوز جنگ یعنی کشور عراق به سر کردگی صدام حسین لعنت الله علیه از جانب اکثر دولتهای غربی وکشورهای عربی منطقه مورد حمایت قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: عراق در طول ۸ سال دفاع مقدس، ۳۵۰۰ بار به ایران حمله شیمیایی کرد که ۳۰ مورد از آنها در مناطق مسکونی بوده است و با بیش از صدهزار قربانی ناشی از جنگ شیمیایی عراق بر ضد ایران در طول ۸ سال جنگ تحمیلی ،ایران یکی از بزرگترین قربانیان سلاح های کشتار جمعی می باشد که فجیع ترین تهاجم شیمیایی بر علیه نظامیان و غیر نظامیان محسوب می شود.

مهندس فرجی اظهار داشت: جنگ در منطق اسلام هرگز بخاطر انتقام جویی یا جاه طلبی ،کشور گشایی و یا بدست آوردن غنائم و اشغال سرزمینهای دیگران نیست؛ هدف، دفاع از حق و ریشه کن ساختن ظلم و فساد و تباهی است. از میان بردن فتنه ها، محو شرک و بت پرستی و جلوگیری از ظلم سه هدف مهم برای جهاد در اسلام می باشد.

سرپرست شرکت گاز استان، ویژگیهای رزمندگان و ایثارگران این مرز و بوم در دفاع از سرزمینهای اسلامی را، ایمان به خدا و تأسی به ائمه معصومین (ع) ، فداکاری و مجاهدت انسانهای آزاده ای دانست که با گذشتن از جان و مال خود از کیان و شرف دین اسلام دفاع کردند.

در ادامه این مراسم یکی از آزادگان ۱۰ سال دوران اسارت به خاطره گویی پرداخت

 

۲۶ تیر ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید