منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی

گرامیداشت روز ملی ایمنی و آتش نشانی در شرکت گاز استان قم

بمناسبت روز ایمنی و آتش نشانی مراسمی در شرکت گاز استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مراسم هفتم مهر روز ایمنی و آتش نشانی با حضور مهندس فرجی سرپرست این شرکت ، اعضاء هیأت مدیره ، هیأت رئیسه و کارکنان در سالن اجتماعات برگزار شد. در این مراسم ابتدا پیام وزیر نفت مهندس زنگه بمناسبت این روز برای حاضران قرائت شد. سپس مهندس فرجی ضمن تبریک روز ایمنی و آتش نشانی به تشریح اهمیت استقرار واحد  HSE در صنعت نفت و رعایت موارد ایمنی از دیدگاه اسلام و احادیث از ائمه معصومین علیه السلام در اجرای پروژه ها و تمامی فعالیتهای روزمره پرداخت.

رئیس واحد HSE نیز در ادامه ضمن گرامیداشت این روز، به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در ارتباط با موضوع رعایت موارد ایمنی، برگزاری دوره های آموزشی و تجزیه و تحلیل حوادث طی یکسال گذشته پرداخت.

در پایان این مراسم از افراد برتر در رعایت موارد ایمنی با اهداء جوائزی قدردانی بعمل آمد و همچنین مسابقه ای تحت عنوان شناسائی شبه خوادث محیط کار برگزار شد و به بهترین پاسخها جوائزی اهداء گردید.

 

۲۶ تیر ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید