منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

برگزاری مانور زلزله و مقابله با حوادث ناشی ازنشت گاز در شرکت گاز استان قم

این مانور در مرکز CGS  شهر قم  و باحضور نیروهای امداد، تعمیرات و ابزار دقیق، حراست،  روابط عمومی شرکت گاز استان قم ، آتش نشانی و اورژانس شهر قم، درمانگاه و بهداشت صنعت نفت، زیر نظر امور HSE و پدافند غیرعامل این شرکت اجراگردید که طی آن بر اثر زلزله فرضی در منطقه ۲ قم، ایستگاه تقلیل فشار CGS بر اثر نشت گاز دچار حریق می گردد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم ، مهندس فرجی سرپرست این شرکت اظهار داشت: این مانور با هدف افزایش توانایی، ایجاد و حفظ آمادگی نیروهای امداد و تعمیرات بمنظور واکنش سریع  در شرایط اضطراری، مقابله با حوادث و کنترل نشت گاز و همچنین هماهنگی بیشتر با سایر سازمانهای مربوط در سطح استان  برگزار شد.

وی در ادامه افزود : با توجه به لزوم نگهداری و حفاظت و ایمن سازی بیش از ۳۰۰۰ کیلومتر شبکه گذاری گاز در سطح استان قم، برگزاری چنین مانورهایی به صورت مستمر و جدی و با موضوعات مختلف ضروری است. وظیفه ما این است که  با  نیروهای متخصص و دستگاهها و تجهیزات پیشرفته ، تعمیرات و نگهداری سیستمها را به نحو احسن در طول سال انجام،  تا از بروز هر گونه خطری جلوگیری کنیم.

 وی در پایان تصریح کرد: مانور، جهت آمادگی نیروها  در مواقع حادثه یک تمرین است تا بتوانیم با داشتن سرعت عمل جهت جلوگیری از گسترش حادثه، ایمن سازی محل حادثه ، تعمیر تاسیسات و برگرداندن گاز به شرایط اولیه آن  اقدام نماییم. لذا برگزاری مانور برای اطمینان از توانایی و مهارت کارکنان و تجهیزات  جهت آمادگی مقابله با حوادث طبیعی یا غیر طبیعی و مهار آن لازم و ضروری می باشد.

 

۲۸ شهریور ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب