منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی

برگزاری مانور زلزله و مقابله با حوادث ناشی ازنشت گاز در شرکت گاز استان قم

این مانور در مرکز CGS  شهر قم  و باحضور نیروهای امداد، تعمیرات و ابزار دقیق، حراست،  روابط عمومی شرکت گاز استان قم ، آتش نشانی و اورژانس شهر قم، درمانگاه و بهداشت صنعت نفت، زیر نظر امور HSE و پدافند غیرعامل این شرکت اجراگردید که طی آن بر اثر زلزله فرضی در منطقه ۲ قم، ایستگاه تقلیل فشار CGS بر اثر نشت گاز دچار حریق می گردد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم ، مهندس فرجی سرپرست این شرکت اظهار داشت: این مانور با هدف افزایش توانایی، ایجاد و حفظ آمادگی نیروهای امداد و تعمیرات بمنظور واکنش سریع  در شرایط اضطراری، مقابله با حوادث و کنترل نشت گاز و همچنین هماهنگی بیشتر با سایر سازمانهای مربوط در سطح استان  برگزار شد.

وی در ادامه افزود : با توجه به لزوم نگهداری و حفاظت و ایمن سازی بیش از ۳۰۰۰ کیلومتر شبکه گذاری گاز در سطح استان قم، برگزاری چنین مانورهایی به صورت مستمر و جدی و با موضوعات مختلف ضروری است. وظیفه ما این است که  با  نیروهای متخصص و دستگاهها و تجهیزات پیشرفته ، تعمیرات و نگهداری سیستمها را به نحو احسن در طول سال انجام،  تا از بروز هر گونه خطری جلوگیری کنیم.

 وی در پایان تصریح کرد: مانور، جهت آمادگی نیروها  در مواقع حادثه یک تمرین است تا بتوانیم با داشتن سرعت عمل جهت جلوگیری از گسترش حادثه، ایمن سازی محل حادثه ، تعمیر تاسیسات و برگرداندن گاز به شرایط اولیه آن  اقدام نماییم. لذا برگزاری مانور برای اطمینان از توانایی و مهارت کارکنان و تجهیزات  جهت آمادگی مقابله با حوادث طبیعی یا غیر طبیعی و مهار آن لازم و ضروری می باشد.

 

۲۶ تیر ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید