منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی

آمادگی شرکت گاز استان قم در تأمین و استمرار جریان گاز مشترکان

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم ، مهندس فرجی سرپرست شرکت گاز استان قم اظهار داشت: تعمیرات اساسی ایستگاه های تقلیل فشار و تعویض برخی از تجهیزات مورد نیاز ایستگاه ها و همچنین باز دید های بموقع و منظم ادواری از تأسیسات گاز رسانی و به سازی و ترمیم شبکه ها ، یکی از عوامل مهم و اساسی در استمرار و بر قراری پایدار جریان گاز مشترکان میباشد که این شرکت نسبت به آن اقدام نموده و با فرارسیدن روزهای سرد سال، شرکت گاز استان جهت خدمات رسانی مطلوب به شهروندان و تامین گاز آماده شده است .

وی در ادامه مصرف گاز استان را بیش از ۲ میلیارد متر مکعب در سال عنوان کرد و گفت : با توجه به جذب بیش از ۲۵ هزار مشترک جدید طی سال گذشته در بخش های مختلف قطعا این میزان در سال جاری افزایش خواهد یافت؛ یقینا همکاری و همیاری بی دریغ مشترکان همانند سالهای گذشته در خصوص صرفه جویی و مصرف بهینه به استمرار و برقراری جریان گاز در فصل سرد سال کمک شایانی خواهد نمود.

مهندس فرجی با تأکید بر لزوم صرفه جوئی توسط مشترکان و توجه بیش از پیش به رعایت نکات ایمنی در مصرف گاز تصریح نمود: با استفاده از شیوه های صحیح و منطقی میتوان  مصرف گاز را مدیریت کرد. با توجه به اینکه بهره مندی از گاز طبیعی حق همگان است نبایستی در مصرف آن  اسراف و دیگران را از این حق محروم کنیم .

وی در پایان به مشترکان توصیه نمود: به تیزرهای فرهنگی در ارتباط با نکات ایمنی و صرفه جوئی که از طریق کانالهای مختلف صدا و سیما پخش میشود توجه و اهتمام ویژه داشته باشند تا ضمن رعایت موارد فوق ، نسبت به فرهنگ سازی و رعایت الگوی مصرف در بین اعضای خانواده کمک نموده و دغددغه های مسئولین را در این خصوص کاهش دهند .

 

۲۶ تیر ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید