مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
توصیه های برقی
بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

آمادگی شرکت گاز استان قم در تأمین و استمرار جریان گاز مشترکان

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم ، مهندس فرجی سرپرست شرکت گاز استان قم اظهار داشت: تعمیرات اساسی ایستگاه های تقلیل فشار و تعویض برخی از تجهیزات مورد نیاز ایستگاه ها و همچنین باز دید های بموقع و منظم ادواری از تأسیسات گاز رسانی و به سازی و ترمیم شبکه ها ، یکی از عوامل مهم و اساسی در استمرار و بر قراری پایدار جریان گاز مشترکان میباشد که این شرکت نسبت به آن اقدام نموده و با فرارسیدن روزهای سرد سال، شرکت گاز استان جهت خدمات رسانی مطلوب به شهروندان و تامین گاز آماده شده است .

وی در ادامه مصرف گاز استان را بیش از ۲ میلیارد متر مکعب در سال عنوان کرد و گفت : با توجه به جذب بیش از ۲۵ هزار مشترک جدید طی سال گذشته در بخش های مختلف قطعا این میزان در سال جاری افزایش خواهد یافت؛ یقینا همکاری و همیاری بی دریغ مشترکان همانند سالهای گذشته در خصوص صرفه جویی و مصرف بهینه به استمرار و برقراری جریان گاز در فصل سرد سال کمک شایانی خواهد نمود.

مهندس فرجی با تأکید بر لزوم صرفه جوئی توسط مشترکان و توجه بیش از پیش به رعایت نکات ایمنی در مصرف گاز تصریح نمود: با استفاده از شیوه های صحیح و منطقی میتوان  مصرف گاز را مدیریت کرد. با توجه به اینکه بهره مندی از گاز طبیعی حق همگان است نبایستی در مصرف آن  اسراف و دیگران را از این حق محروم کنیم .

وی در پایان به مشترکان توصیه نمود: به تیزرهای فرهنگی در ارتباط با نکات ایمنی و صرفه جوئی که از طریق کانالهای مختلف صدا و سیما پخش میشود توجه و اهتمام ویژه داشته باشند تا ضمن رعایت موارد فوق ، نسبت به فرهنگ سازی و رعایت الگوی مصرف در بین اعضای خانواده کمک نموده و دغددغه های مسئولین را در این خصوص کاهش دهند .

 

۲۷ تیر ۱۳۹۷

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
آمار بازدید