منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بازدید مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران از شرکت گاز استان قم

مهندس ابراهیمی مدیر گاز رسانی بهمراه رئیس هیات مدیره این شرکت مهندس نصر، با اعضائ هیات مدیره و هیات رئیسه و کارکنان شرکت گاز استان قم دیدار صمیمی داشتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: در ابتدای این دیدار صمیمانه مهندسی فرجی ، سرپرست این شرکت ضمن خیر مقدم به مهندس ابراهیمی و هیأت همراه ، به تشریح  فعالیتهای این شرکت پرداخت . سپس مدیران و روسای بخشهای مختلف از مشکلات مربوط به حوزه تخصصی خود سخن گفتند.

مهندس ابراهیمی با تشکراز گزارشات و فعالیتهای انجام شده توسط مهندس فرجی و همکارانشان، ابتدا به سختی و حساسیت پذیرش مسئولیت و مدیریت در هر سطح و مقامی اشاره کرد و افزود: سختی کار مدیر یا مسئول در ظلم نکردن است و در این راستا نیاز مبرم به هم فکری و مشورت می باشد و دلیل اصرار بنده برای تشکیل این جلسه، شناخت بیشتر و بهتر برای همین هدف است .

وی با اشاره به شروع فصل سرما و به تبع آن افزایش استفاده از گازدرکشور گفت: مشکلات گاز رسانی از نیمه دوم آبان ماه به دلیل کمبود گاز در کشور شروع میشود وبرای حل این کمبود، ضمن در خواست از مردم برای مدیریت در مصرف، تمهیداتی برای عدم قطع گاز مشترکین خانگی اتخاذ شده که در صورت نیاز اجرا خواهد شد.

ایشان با اشاره به تأکید وزیر نفت برای حل مشکل کمبود گاز گفت: طبق نظر آقای وزیر سعی می کنیم با افتتاح فاز ۳ پارس جنوبی تا سال ۹۳ این وضعیت را بهتر و تا سال ۹۴ آن را حل کنیم.

در ادامه مهندس ابراهیمی به مشکل بودجه های جاری و سرمایه ای اشاره کرد وتأکید نمود: شرکتهای گاز استانی با برنامه ریزی مناسب ، ضمن صرفه جویی در هزینه ها کمک شایانی در پیشبرد پروژه های اجرایی داشته باشند.

ایشان با اشاره به تعهدات شرکت ملی گاز ایران گفت: برای انجام پروژه های گاز رسانی در سالهای گذشته ۱۰۰۰ میلیارد تومان وام گرفتیم که اکنون در باز پرداخت آن با مشکلات عدیده ای مواجه هستیم.همچنین نزدیک به ۸هزار میلیارد تومان بعنوان بدهی معوقه بابت گاز بها ایجاد گردیده که توسط تعداد زیادی از مشترکان  پرداخت نشده است و باید در جهت وصول آن اقدامات لازم انجام شود.

وی در پایان به اهمیت استفاده از تجربیات گذشته و خرد جمعی کلیه کارکنان، نسبت به ایجاد اتاق فکر بین کارکنان تأکید نمود واظهار داشت: شما عزیزان می توانید پیشنهادات و انتقادات خود را به ستاد ارسال کنید تا مورد ارزیابی و استفاده قرار گیرد.

 

۰۲ بهمن ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید