منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

آمادگی ۱۱ اکیپ امداد شرکت گاز استان قم جهت ارائه خدمات ایمنی و مشاوره به مشترکین

۱۱ اکیپ امداد به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات ایمنی و مشاوره در خصو.ص نحوه استفاده از وسائل گازسوز و مقابله با هر گونه حادثه برای مشترکین در سطح استان  می باشند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی سرپرست این شرکت، با اشاره به شروع فصول سرد سال و افزایش مصرف گاز طبیعی، از تجهیز ۱۱ گروه امداد برای پیشگیری از حوادث احتمالی مشترکین در سطح استان خبر داد و گفت: اکیپ های امداد ضمن ارائه خدمات لازم، آماده دریافت مشکلات و راهنمایی مشترکین در خصوص نحوه استفاده از وسایل گازسوز به طور شبانه روزی  هستند.

 وی افزود: مشترکین در مواقع احساس خطر هنگام نشت و استشمام بوی گاز یا قطع جریان گاز، می توانند با تلفن ۱۹۴ (مرکز پیام) تماس گرفته و موضوع را با کارشناسان این شرکت در میان گذاشته و راهنمائی های لازم را دریافت کنند.

سرپرست این شرکت برای کاهش حوادث عنوان کرد: مشترکین می بایست نکات ایمنی مربوط به استفاده از وسایل گازسوز را رعایت کرده و قبل از استفاده حتما از استاندارد بودن آنها اطمینان حاصل کنند و دقت داشته باشند که  وسایل گاز سوز مورد استفاده در منازل به ازای هر متر مکعب گاز نیاز به انتقال ۱۵ متر مکعب هوای تازه دارند تا از تولید و  تجمع گاز سمی حاصل از احتراق ناقص گاز طبیعی (منواکسید کربن/CO) جلوگیری شود، لذا نصب و استفاده از وسایل گازسوز در محیط های بسته مجاز نبوده  و باعث بروز حادثه خواهد شد.

مهندس فرجی استفاده از وسایل جانبی استاندارد (دودکش، کلاهک، بست های شیلنگ و …) را بسیار مهم برشمرد و افزود: بسیاری از حوادث به دلیل عدم توجه به استفاده صحیح از این وسایل می باشد.

 

۲۹ دی ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید