منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


 

چشم انداز


 

خط مشی مدیریت یکپارچه


 

نقشه فرایندهای شرکت گاز استان قم


بایگانی موضوعی

آمادگی ۱۱ اکیپ امداد شرکت گاز استان قم جهت ارائه خدمات ایمنی و مشاوره به مشترکین

۱۱ اکیپ امداد به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات ایمنی و مشاوره در خصو.ص نحوه استفاده از وسائل گازسوز و مقابله با هر گونه حادثه برای مشترکین در سطح استان  می باشند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی سرپرست این شرکت، با اشاره به شروع فصول سرد سال و افزایش مصرف گاز طبیعی، از تجهیز ۱۱ گروه امداد برای پیشگیری از حوادث احتمالی مشترکین در سطح استان خبر داد و گفت: اکیپ های امداد ضمن ارائه خدمات لازم، آماده دریافت مشکلات و راهنمایی مشترکین در خصوص نحوه استفاده از وسایل گازسوز به طور شبانه روزی  هستند.

 وی افزود: مشترکین در مواقع احساس خطر هنگام نشت و استشمام بوی گاز یا قطع جریان گاز، می توانند با تلفن ۱۹۴ (مرکز پیام) تماس گرفته و موضوع را با کارشناسان این شرکت در میان گذاشته و راهنمائی های لازم را دریافت کنند.

سرپرست این شرکت برای کاهش حوادث عنوان کرد: مشترکین می بایست نکات ایمنی مربوط به استفاده از وسایل گازسوز را رعایت کرده و قبل از استفاده حتما از استاندارد بودن آنها اطمینان حاصل کنند و دقت داشته باشند که  وسایل گاز سوز مورد استفاده در منازل به ازای هر متر مکعب گاز نیاز به انتقال ۱۵ متر مکعب هوای تازه دارند تا از تولید و  تجمع گاز سمی حاصل از احتراق ناقص گاز طبیعی (منواکسید کربن/CO) جلوگیری شود، لذا نصب و استفاده از وسایل گازسوز در محیط های بسته مجاز نبوده  و باعث بروز حادثه خواهد شد.

مهندس فرجی استفاده از وسایل جانبی استاندارد (دودکش، کلاهک، بست های شیلنگ و …) را بسیار مهم برشمرد و افزود: بسیاری از حوادث به دلیل عدم توجه به استفاده صحیح از این وسایل می باشد.

 

۲۳ مهر ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید