منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


 

چشم انداز


 

خط مشی مدیریت یکپارچه


 

نقشه فرایندهای شرکت گاز استان قم


بایگانی موضوعی

تعداد خانوارهای بهره مند از نعمت گاز در استان قم از مرز ۳۱۴۰۰۰ گذشت

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی سرپرست این شرکت ، با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر کلیه ی شهرهای استان گازرسانی شده و تعداد ۹۸ روستا به شبکه ی سراسری گاز متصل شده اند و بدین ترتیب تعداد خانوارهای بهره مند در کل استان بیش از۳۱۴۰۰۰  خانوار می باشد.
وی با اشاره به اینکه از این تعداد ۲۹۴۰۰۰ خانوار در شهر قم و شهرستانهای تابع، و ۱۹۰۰۰ خانوار نیز در روستاها می باشند، اظهار داشت:  از ابتدای امسال تا کنون (۶ ماه) ۱۳۵۰۰ مشترک جدید به مشترکین شرکت گاز استان قم افزوده شدند.
مهندس فرجی با بیان اینکه در سالهای گذشته بیش از ۷۰ درصد مشترکان گاز در این استان الگوی مصرف را رعایت نمودند تصریح کرد: با توجه به افزایش تعداد مصرف کنندگان، ان شاء ا…  همانند سالهای گذشته با همکاری بیش از پیش مردم شریف استان مقدس قم در مصرف بهینه و ایمن گاز، شاهد پایداری جریان گاز در روزهای سرد سال باشیم.
سرپرست شرکت گاز استان قم در پایان از تکمیل مراحل شبکه گذاری حدود۴۰۰۰ واحد مسکن مهر خبر داد و افزود: ان شاء ا… با سعی و تلاش همکاران، تا پایان آذر ماه امسال، تعداد ۴۰۰۰ خانوار واحدهای مسکن مهر از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.

 

۲۳ مهر ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید