منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

برگزاری دوره مدیریت و اداره امور در نهج البلاغه در شرکت گاز استان قم

تعداد۷۲ نفر از کارکنان این شرکت طی دو مرحله دردوره «مدیریت و اداره امور در نهج البلاغه» شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی سرپرست این شرکت اظهار داشت: نهج البلاغه دریای بی پایانی است که حاوی موضوعات مدیریتی، علمی ،ادبی، دینی، اجتماعی،اخلاقی و سیاسی است و بعد از قرآن کریم و بیانات حضرت رسول (ص) ،هیچ گوینده ای در دنیا ، بهتروبلیغ تر از آن سخنان ، مطلبی نگفته است .

وی در ادامه ، نهج البلاغه را بعنوان اخ القرآن ذکر کرد و گفت: با توجه به وجود منابع غنی اسلامی(قرآن کریم و نهج البلاغه)ضرورت توجه بیشتر و کاربردی به آنها در زندگی و در مباحث مدیریتی سازمانها ، دستگاه های اجرایی و شرکتها کاملاً احساس می شود.

مهندس فرجی با بیان اینکه علوم مدیریت و نظریه های دانشمندان از ۱۱۰ سال پیش تاکنون، منبعث از سخنان حضرت امیر المومنین و نهج البلاغه است ، تصریح نمود: برگزاری دوره آموزشی برای کارکنان دستگاه های اجرائی و ترویج و تأسی مسئولان به نهج البلاغه در راستای طرح تکریم ارباب رجوع، موجب افزایش بهره وری کارکنان میگردد.

شایان ذکر است دراین دوره آموزشی فرازهایی از فرمایشات حضرت امیر المومنین علیه السلام در کل نهج البلاغه که بیشتر جنبه تذکرات مدیریتی، اداری و سرپرستی دارد استخراج و به عنوان یک خط مشی مدیریتی جهت استفاده در اختیار مدیران، رؤسا و کارشناسان واحدها قرار گرفت .

در پایان این دوره به نفرات برتر، جوایزی اهدا گردید.

 

۰۷ بهمن ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید