مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

دیدار رئیس امور ایثارگران، فرمانده بسیج شرکت ملی گاز و هیات همراه با ایثارگران شرکت گاز استان قم

سروری رئیس امور ایثارگران شرکت ملی گاز بهمراه فرمانده بسیج این شرکت ، با اعضای هیات مدیره و هیات رئیسه و کارکنان شرکت گاز استان قم دیدار صمیمی داشتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: در ابتدای این دیدار صمیمانه مهندس فرجی ، سرپرست این شرکت ضمن خیر مقدم به رئیس امور ایثارگران و فرمانده بسیج و هیأت همراه،  گفت: ایثارگران یادگاران دوران ۸ سال دفاع مقدس می باشند، ما افتخار می کنیم که در خدمت ۵۳ نفر از ایثارگران  این شرکت هستیم. ایثارگران  در زمینه اخلاق و رفتار الگو می باشند. انتظار ما از شما ایثارگران این است که پیشنهادات و مشکلات خود و سازمان را از طریق ملاقات حضوری  و یا صندوق ارتباطی مستقیم، به مدیر عامل در جهت رفع و اصلاح امورمنعکس نمایید.

سروری ضمن تشکراز حضار و مدیر عامل و  بیانات ایشان، با اشاره به سخنرانی اخیر مقام معظم رهبری در جمع فرماندهان بسیج که مورد خطاب همه ملت ایران بود، اظهار داشت: همه کارها ، فعالیتها و زندگی ما به ولایت اهل بیت و به تبع آن ولی فقیه ختم می شود. ما باید طوری زندگی کنیم و با مردم طوری رفتار کنیم که همه بگویند اینها پیروان حضرت علی (ع) و شیعیان وی هستند.

وی در ادامه تأکید کرد: بیان مشکلات و انتقادات باید طوری مطرح شود که منجر به قضاوت بیجا نشود و در جهت اصلاح امور باشد.

در این دیدار صمیمی، همکاران ایثار گر به بیان برخی مشکلات خود پرداختند.

 

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
آمار بازدید