منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

مصرف بیش از یک میلیارد متر مکعب گاز در شش ماه اول سال ۹۳ در استان قم

DSC02814400در شش ماهه اول سال ۹۳ حدود یک میلیارد و هفتاد و شش هزار متر مکعب گاز در استان قم توسط مشترکان مصرف شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، مهندس فرجی سرپرست این شرکت اظهار داشت: در شش ماه اول سال ۹۳ بیش از یک میلیارد و هفتاد و شش هزار متر مکعب گاز در بخشهای مختلف صنعتی، خانگی، تجاری و نیروگاه سیکل ترکیبی در استان مصرف شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، ۲۰% افزایش را نشان می دهد.
وی در ادامه افزود: از این میزان مصرف بیش از ۶۱۰ میلیون متر مکعب مربوط به نیروگاه، ۱۲۰ میلیون متر مکعب مربوط به مشترکین صنعتی، ۸۰ میلیون متر مکعب مربوط به تعداد ۳۶ جایگاه سوخت C.N.G و ۲۶۱ میلیون متر مکعب مربوط به مصرف مشترکین خانگی و تجاری و ۱۰ میلیون متر مکعب مربوط به مشترکین عمده بوده است.
مهندس فرجی این ۲۰% افزایش مصرف گاز را مربوط به افزایش مصرف در نیروگاه سیکل ترکیبی دانست و تصریح نمود: امیدواریم همچنان شهروندان محترم ضمن رعایت نکات ایمنی در مصرف گاز، نسبت به صرفه جویی و مصرف بهینه آن نیز اهتمام ورزیده و این شرکت را در جهت استمرار و پایداری جریان گاز در روزهای سرد سال، یاری نمایند.

۳۰ خرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب