منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

حضور سرپرست شرکت گاز استان قم در برنامه پخش زنده تلویزیونی گفتگوی روز

مهندس فرجی سرپرست شرکت گاز استان قم در برنامه زنده تلویزیونی با موضوع رعایت نکات ایمنی و مصرف بهینه گاز اظهار داشت مصرف روزانه گاز در استان از مرز هشت میلیون و ششصد هزار متر مکعب فرا تر رفت .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم ، مهندس فرجی  دراین برنامه تلویزیونی که از سیمای استان قم (شبکه نور ) پخش شد ،  بر رعایت صرفه جویی و مسائل ایمنی تأکید نمود .

وی با اشاره به صرف هزینه بالا و سرمایه گذاری در مراحل اکتشاف ، استخراج ، تولید ، انتقال و توزیع گاز طبیعی ، از تمامی مردم شریف استان قم در خواست نمودکه در مصرف این نعمت الهی خصوصا در شرایط سرد سال ، نهایت صرفه جویی را بعمل آورده تا با توجه به تراز منفی گاز ، استانهای سرد سیر کشور دچار افت فشارو قطع جریان گاز نشوند .

ایشان همچنین با توصیه مردم به رعایت موارد ایمنی در نصب وسایل گاز سوز ، نسبت به اهمیت استفاده از تجهیزات گاز سوز استاندارد ، تعبیه دودکش مناسب و تأمین و مد نظر قراردادن تبادل هوا برای استفاده صحیح از انرژی وسائل گاز سوز تأکید نمود و اظهار امید واری کرد تا شاهد هیچگونه حادثه ناگواری برای شهروندان و مصرف کنندگان گرامی گاز نباشیم .

مهندس فرجی نسبت به ادامه تولید و پخش این نوع برنامه ها، در راستای افزایش سطح آگاهی مردم در خصوص خطرات استفاده غیر ایمن ازگاز و توجه هر چه بیشتر به اهمیت صرفه جویی در مصرف  انرژی (گاز) و استفاده مطلوب و بهینه از آن تاکید نمود .

 

۰۳ فروردین ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید