منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

دیدار سرپرست شرکت گاز استان با استاندار قم

سرپرست و اعضاء هیأت مدیره شرکت گاز استان قم با حجت الاسلام والمسلمین صالحی منش، استاندار قم دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی سرپرست این شرکت در ابتدای این دیدار ضمن تبریک بمناسبت انتصاب ایشان به سمت استاندار قم به ارائه گزارشی از روند گازرسانی به مناطق مختلف در سطح استان و پیشرفت طرحهای در دست اقدام پرداخت.

وی با اشاره به اینکه درحال حاضر بیش از ۹۸ درصد از جمعیت شهر ها و بیش از ۹۵ در صد از جمعیت روستائی از نعمت گاز بر خوردار هستند گفت: هم اکنون تعداد۹۸ روستا در بخشهای مختلف استان گاز دار شده اند و در آینده ای نزدیک تعداد ۶ روستا به شبکه سراسری متصل خواهند شد.

مهندس فرجی در ادامه افزود: بیش از ۲۵ هزار واحد مسکونی مهر تا کنون  در شهر پردیسان با هزینه ای بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال گازدار شده اند ، انشاءا… تا پایان دی ماه بیش از چهار هزار واحد مسکونی دیگر به شبکه سراسری گازمتصل خواهند شد .

در این دیدار، استاندار قم ضمن تشکر از گزارش سرپرست شرکت و فعالیتهای انجام شده در سطح استان در امر خدمات رسانی به مردم شریف استان اظهار داشت ، زیر ساختهای بسیار خوبی در امر گاز رسانی ایجاد شده و تأکید نمودند با تلاش مدیران و مسئولین شرکت گاز ، ان شاء ا…  متقاضیان جدید استفاده از گاز طبیعی در سطح استان در کمترین زمان ممکن از این نعمت الهی بهره مند شوند.

حجت الاسلام صالحی منش درادامه اضافه نمود: شرکت گاز در بین شرکتهای خدماتی از موفق ترین دستگاهها، با کمترین گلایه و شکایت از سوی مردم می باشد. ولذا اینجانب از خدمات ارزنده کلیه کارکنان عزیز شرکت گاز استان قم بوی‍‍‍ژه مدیریت آن تشکرمی نمایم.

 

۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب