منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

مصرف گاز در استان قم از ابتدای سالجاری تاکنون به بیش از ۵/۱میلیارد متر مکعب رسید

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: در اولین جلسه شورای اداری که با حضور استاندار جدید، معاونین و مدیران کلیه دستگاههای اجرائی همزمان با سالروز آغار امامت و ولایت حضرت ولی عصر(عج) در مسجد مقدس جمکران برگزار شد، مهندس فرجی سرپرست این شرکت طی ارائه گزارشی از وضعیت گازرسانی در استان برای حاضران، اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۹۰۰۰ مشترک به آمار مشترکین این شرکت اضافه شده و طی سالجاری نیز تاکنون بیش از  ۵۵۰ /۱ میلیون متر مکعب گاز در استان مصرف شده است.

وی در ادامه افزود: علی رغم افزایش تعداد مشترکین گاز به حمد ا… با اطلاع رسانی خوبی که با همکاری صدا و سیما، ائمه جمعه محترم شهرها و ائمه جماعات مساجد صورت گرفته، مردم شریف و فهیم استان صرفه جویی مطلوبی را انجام داده اند که کاهش مصرف و استمرار و پایداری جریان گاز را بهمراه داشته است.

مهندس فرجی در این جلسه ضمن توصیه و تأکید به مدیران دستگاه های اجرایی استان در خصوص صرفه جویی و اعمال نظارت در مصرف گاز ، خواستار کاهش و تنظیم درجه دمای ساختمانهای اداری و رعایت دمای ۲۱-۱۸ درجه در فضاهای داخلی و بسته و دمای ۱۸ درجه در راهروها و فضاهای عمومی سرپوشیده شدند و تصریح نمود: کنترل هوشمند موتور خانه ها واستفاده از شیرهای ترموستاتیک رادیاتورها و اعمال مدیریت مصرف گاز در ادارات و دستگاههای اجرایی، ضمن کاهش هزینه ها به تداوم و پایداری جریان گاز کمک شایانی خواهد نمود.

 

۰۱ اسفند ۱۳۹۷

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید