منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

مصرف گاز در استان قم از ابتدای سالجاری تاکنون به بیش از ۵/۱میلیارد متر مکعب رسید

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: در اولین جلسه شورای اداری که با حضور استاندار جدید، معاونین و مدیران کلیه دستگاههای اجرائی همزمان با سالروز آغار امامت و ولایت حضرت ولی عصر(عج) در مسجد مقدس جمکران برگزار شد، مهندس فرجی سرپرست این شرکت طی ارائه گزارشی از وضعیت گازرسانی در استان برای حاضران، اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۹۰۰۰ مشترک به آمار مشترکین این شرکت اضافه شده و طی سالجاری نیز تاکنون بیش از  ۵۵۰ /۱ میلیون متر مکعب گاز در استان مصرف شده است.

وی در ادامه افزود: علی رغم افزایش تعداد مشترکین گاز به حمد ا… با اطلاع رسانی خوبی که با همکاری صدا و سیما، ائمه جمعه محترم شهرها و ائمه جماعات مساجد صورت گرفته، مردم شریف و فهیم استان صرفه جویی مطلوبی را انجام داده اند که کاهش مصرف و استمرار و پایداری جریان گاز را بهمراه داشته است.

مهندس فرجی در این جلسه ضمن توصیه و تأکید به مدیران دستگاه های اجرایی استان در خصوص صرفه جویی و اعمال نظارت در مصرف گاز ، خواستار کاهش و تنظیم درجه دمای ساختمانهای اداری و رعایت دمای ۲۱-۱۸ درجه در فضاهای داخلی و بسته و دمای ۱۸ درجه در راهروها و فضاهای عمومی سرپوشیده شدند و تصریح نمود: کنترل هوشمند موتور خانه ها واستفاده از شیرهای ترموستاتیک رادیاتورها و اعمال مدیریت مصرف گاز در ادارات و دستگاههای اجرایی، ضمن کاهش هزینه ها به تداوم و پایداری جریان گاز کمک شایانی خواهد نمود.

 

۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب