منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

حضور سرپرست شرکت گاز استان قم در دیدار صمیمی استاندار قم با مردم بخش کهک

سرپرست شرکت گاز استان قم همزمان با سالروز ولادت نبی مکرم اسلام (ص) و امام جعفر صادق(ع) با سفر به بخش کهک در اولین دیدار مردمی استاندار با مردم بخش کهک حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم؛ در بخشی از این مراسم که با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد صادق صالحی منش استاندار قم، حجت الاسلام و المسلمین میرمؤمنی امام جمعه بخش کهک، گلچین پور بخشدار، حاج اسماعیلی رئیس شورای شهر کهک و تعدادی دیگر از مسئولین در مسجد جامع شهر کهک برگزار شد، مهندس فرجی گزارشی از اقدامات شرکت گاز در خصوص گازرسانی به بخش مرکزی کهک و روستاهای آن ارائه نمود.

سرپرست این شرکت اظهار داشت: بخش کهک با ۱۰ هزار مشترک و ۱۷ روستا جزو اولین بخش استان قم بوده که از ۱۱ سال گذشته از نعمت گاز برخوردارند و گازرسانی به روستای وشنوه این بخش نیز در دست اقدام می باشد.

وی در پاسخ به سوالی درباره گازرسانی به روستای وشنوه گفت: کلیه مراحل بازاریابی، نقشه برداری، طراحی و تهیه پکیج روستای مذکور انجام، ولی به دلیل کسری بودجه طی سالهای گذشته، عملیات اجرایی آن آغاز نشده است.

مهندس فرجی در ادامه افزود: برای اجرای شبکه گازرسانی به این روستا حدود ۵۰ میلیارد ریال هزینه لازم است. لذا در صورت تخصیص اعتبار لازم در سال ۹۳،  عملیات اجرائی آن آغاز خواهد شد.

 

۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب