منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

دیدارسرپرست شرکت گاز و هیات همراه با امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان قم

سرپرست شرکت گاز استان قم بهمراه هیئت مدیره این شرکت ، با امام جمعه و نماینده ولی فقیه در این استان دیدار داشتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: در ابتدای این دیدار مهندس فرجی ، سرپرست این شرکت ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شرکت، با اشاره به احکام دین مبین اسلام در زمینه پرهیز از اسراف در استفاده از نعمات الهی، بر لزوم رعایت صرفه جویی در مصرف گاز توسط مشترکین تأکید کرد و گفت: با توجه به مصرف گاز در کشور طی روزهای سرد سال، بحمد ا… مردم قم تاکنون صرفه جویی خوبی در این زمینه داشته اند و ضرورت دارد این فرایند تا پایان ماههای سرد سال ادامه داشته باشد.

وی در ادامه افزود: امیدواریم که هم استانیهای عزیزهمچون روزهای گذشته با ادامه همکاریهای بسیار خوب وعزم ملی و تنها با کاهش  بخشی از مصرف گاز خود،امکان استفاده سایرمشترکین در نقاط سرد کشور از این موهبت الهی را فراهم ساخته و حداقل رفاه وآسایش  را برای آنان فراهم نمایند .

مهندس فرجی از همکاری و حمایت امام جمعه قم و ائمه جمعه شهرها در خصوص فرهنگ سازی اصلاح الگوی مصرف و کاهش مصرف گاز تشکر کرد و اظهار داشت:به لطف خدا و عنایات کریمه اهل بیت در حال حاضر هیچ گونه مشکلی در زمینه تأمین جریان پایدار گاز مشترکین به ویژه مشترکین خانگی در این استان وجود ندارد.

آیت ا… سعیدی نیز ضمن تشکر از سرپرست شرکت گاز و کلیه کارکنان تلاشگر این شرکت، برای آنها آرزوی توفیق و سلامتی نموده و آمادگی خود را جهت همکاری در زمینه ترویج فرهنگ مصرف بهینه و ایمن و اطلاع رسانی به نمازگزاران تا پایان سال اعلام نمودند.

 

۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب