منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

تقدیر وزیر مسکن و شهرسازی از روند گازرسانی به واحدهای مسکن مهر استان قم

وزیر مسکن و شهر سازی در بازدید از واحدهای مسکن مهر استان قم که با حضور استاندار، مدیران دستگاه های اجرایی و مقامات ارشد استان همراه بود، از روند مناسب گازرسانی به این واحدها تجلیل کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، آقای نیکزاد که به منظور بازدید از چگونگی اجرای طرح مسکن مهر به قم سفر کرده بود از مدیر عامل شرکت گاز استان قم به دلیل اهتمام وتلاش مضاعف در گازرسانی به واحدهای مسکن مهر تجلیل کرد و گفت: خوشبختانه پیشرفت طرح های گازرسانی به این واحدهای مسکونی پیشرفت بسیار خوبی داشته است……

وزیر مسکن و شهر سازی در بازدید از واحدهای مسکن مهر استان قم که با حضور استاندار، مدیران دستگاه های اجرایی و مقامات ارشد استان همراه بود، از روند مناسب گازرسانی به این واحدها تجلیل کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، آقای نیکزاد که به منظور بازدید از چگونگی اجرای طرح مسکن مهر به قم سفر کرده بود از مدیر عامل شرکت گاز استان قم به دلیل اهتمام وتلاش مضاعف در گازرسانی به واحدهای مسکن مهر تجلیل کرد و گفت: خوشبختانه پیشرفت طرح های گازرسانی به این واحدهای مسکونی پیشرفت بسیار خوبی داشته است. مدیر عامل شرکت گاز قم در جلسه شورای مسکن که با حضور وزیر مسکن در استانداری قم برگزار شد با بیان اینکه گازرسانی به شهرک در فضایی به وسعت ۱۰۰۰و۵۷۸ هکتار و در سه مرحله اجرا می شود افزود: در مرحله نخست این طرح ۱۳۲ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع و نصب ۳ ایستگاه تقلیل فشار با ظرفیت هر کدام ۲۰۰۰۰ متر مکعب در ساعت پیش بینی شده است.مهندس محمدی افزود: مرحله دوم گازرسانی به این منطقه نیز در ۵۷۸ هکتار و با ۵۰ کیلومتر شبکه تغذیه، توزیع سه ایستگاه تقلیل فشار با ظرفیت هر کدام ۲۰۰۰۰ متر مکعب اجرا خواهد شد گفت: این مرحله نیز با خط انتقال و تغذیه به طول با ظرفیت انتقال ۲۰۰۰۰۰ متر مکعب در ساعت طبق برنامه زمان بندی شده عملیاتی می شود. مدیر عامل شرکت گاز استان قم اعتبار پیش بینی شده برای فاز اول و دوم این طرح را ۱۰۰ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: در حال حاضر طرح گازرسانی به واحدهای مسکونی پردیسان با ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست ومشکل خاصی در روند اجرا وجود ندارد. مهندس محمدی از اتمام این طرح ها تا مرداد ماه سال آینده خبر داد و گفت: پس از اتمام این طرح نصب شبکه  علمک و کنتور بلافاصله برای مصرف کنندگان فراهم می شود.

۱۱ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب