منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

دیدار مدیر و اعضای هیأتهای علمی مؤسسه آموزشی – پژوهشی امام خمینی

مدیر، مسئولان و اعضای هیأتهای علمی مؤسسه آموزشی – پژوهشی امام خمینی ظهر امروز در قم با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.حضرت آیت الله خامنه ای در این دیدار با ابراز خرسندی فراوان از تلاشهای عمیق مؤسسه آموزشی – پژوهشی امام خمینی افزودند: این مؤسسه خوب، جامع و کامل می تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد……ادامه مطلبب در متن کامل

 

مدیر، مسئولان و اعضای هیأتهای علمی مؤسسه آموزشی – پژوهشی امام خمینی ظهر امروز در قم با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
حضرت آیت الله خامنه ای در این دیدار با ابراز خرسندی فراوان از تلاشهای عمیق مؤسسه آموزشی – پژوهشی امام خمینی افزودند: این مؤسسه خوب، جامع و کامل می تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.
ایشان با تجلیل از فضل و اخلاص و تقوای آیت الله مصباح یزدی وجود این کمالات را در مدیریت یک موسسه موجب افزایش برکات الهی خواندند و افزودند: خدمات و تلاشهای این مؤسسه، به شکل صحیح اطلاع رسانی شود.
در آغاز این دیدار آیت الله مصباح یزدی رئیس مؤسسه آموزشی – پژوهشی امام خمینی گزارش کوتاهی بیان کرد.حجت الاسلام رجبی قائم مقام مؤسسه آموزشی – پژوهشی امام خمینی نیز از طرحها، برنامه ها و اقدامات این مؤسسه در زمینه های مختلف گزارش داد

۲۹ دی ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید