منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

استقرار کشیک شبانه روزی در شرکت گاز استان قم بمنظور مقابله با حوادث احتمالی

DSC02820400
با شروع فصول سرد سال، کشیک شبانه روزی این شرکت، آماده ارائه خدمات جهت مقابله با هر گونه حادثه احتمالی برای مشترکین در سطح استان می باشند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی سرپرست این شرکت، با اشاره به شروع فصول سرد سال و افزایش مصرف گاز طبیعی، از استقرار کشیک شبانه روزی جهت پیشگیری از حوادث احتمالی مشترکین در سطح استان خبر داد و گفت: هدف از استقرار کشیک شبانه روزی ضمن ارائه خدمات لازم، مقابله با ایجاد بحرانهای احتمالی در ارتباط با بروز حوادث در تأسیسات، افت احتمالی فشار گاز، حفظ پایداری جریان گاز مشترکان و همچنین نظارت و کنترل بر مصرف مشترکین صنعتی می باشد.
وی افزود: مشترکین در مواقع احساس خطر هنگام نشت و استشمام بوی گاز یا قطع جریان گاز، می توانند با تلفن ۱۹۴ (مرکز پیام) تماس گرفته و موضوع را با کارشناسان این شرکت در میان گذاشته و راهنمائی های لازم را دریافت کنند.
سرپرست این شرکت برای کاهش حوادث عنوان کرد: مشترکین می بایست نکات ایمنی مربوط به استفاده از وسایل گازسوز را رعایت کرده و قبل از استفاده حتما از استاندارد بودن آنها اطمینان حاصل کرده و دقت داشته باشند که وسایل گاز سوز مورد استفاده در منازل به ازای مصرف هر متر مکعب گاز، نیاز به ۱۵ متر مکعب هوای تازه دارند تا از تولید و تجمع گاز سمی حاصل از احتراق ناقص گاز طبیعی (منواکسید کربن/CO) جلوگیری شود، لذا نصب و استفاده از وسایل گازسوز در محیط های بسته مجاز نبوده و باعث بروز حادثه خواهد شد.
مهندس فرجی با اشاره به اینکه ۷۶% از حوادث گاز منجر به مرگ در سطح کشور بعلت نقص در دودکش وسایل گاز سوز می باشد، عنوان کرد:استفاده از وسایل جانبی استاندارد مانند دودکش، کلاهک، بست های شیلنگ و … بسیار مهم می باشد و غالب حوادث به دلیل عدم توجه به استفاده صحیح از این وسایل بوده است.

۱۵ اسفند ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید