منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

ارتباطات مستقیم مردمی به منظور پاسخگویی به مشکلات

روز چهارشنبه مورخ ۱۳/۰۶/۸۷ از ساعت ۳۰/۲۱ الی ۲۴ به منظور ارتباطات مردمی ورسیدگی به مشکلاتی که از سوی اهالی محترم نیروگاه وامامزاده ابراهیم شهرستان قم مطرح گردیده  بود، استاندارمحترم قم و معاونین ایشان ،مدیران و روسای محترم ادارات و سازمانهای دولتی در محل کتابخانه مسجد دوطفلان مسلم حضور پیدا کرده و پاسخگوی سؤالات  هیئت امناء مسجد یادشده ،معتمدین محل و مردم شهیدپرور محلات یادشده بودند. در پایان اظهار می دارد نتایج حاصله از این دیدار بسیار مثبت ارزیابی شد.

 

 

روز چهارشنبه مورخ ۱۳/۰۶/۸۷ از ساعت ۳۰/۲۱ الی ۲۴ به منظور ارتباطات مردمی ورسیدگی به مشکلاتی که از سوی اهالی محترم نیروگاه وامامزاده ابراهیم شهرستان قم مطرح گردیده بود، استاندارمحترم قم و معاونین ایشان ،مدیران و روسای محترم ادارات و سازمانهای دولتی در محل کتابخانه مسجد دوطفلان مسلّم حضور پیدا کرده و پاسخگوی سؤالات هیئت امناء مسجد یادشده ،معتمدین محل و مردم شهیدپرور محلات یادشده بودند. در پایان اظهار می دارد نتایج حاصله از این دیدار بسیار مثبت ارزیابی شد.

۰۲ اسفند ۱۳۹۷

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید