منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

هفتم مهرماه روز ملی ایمنی و آتش نشانی گرامی باد

به مناسبت گرامیداشت روز ملی ایمنی و آتش نشانی و نیز اهمیت این مقوله در صنعت مراسمی روز یکشنبه ۷/۷/۸۷ با حضور مدیر عامل ، هیأت مدیره ، رؤسای واحد های ستادی و ادارت در شرکت گاز استان قم برگزار گردید…

 

به مناسبت گرامیداشت روز ملی ایمنی و آتش نشانی و نیز اهمیت این مقوله در صنعت مراسمی روز یکشنبه ۷/۷/۸۷ با حضور مدیر عامل، هیأت مدیره، رؤسای واحد های ستادی و ادارت در شرکت گاز استان قم برگزار گردید. در این مراسم مهندس محمدی مدیر عامل شرکت گاز ضمن قرائت پیام مهندس نوذری وزیر نفت ، اهمیت و جایگاه HSE در صنایع را متذکر شده و با بیان حمایت قاطع خود، از حاضرین جهت همکاری هر چه بیشتر با امور HSE و ارتقاء سطح ایمنی تأکید نمودند.

همچنین مهندس صالحی پرور سرپرست امور HSE، گزارشی از عملکرد ایمنی ، بهداشت و زیست محیطی شرکت در یک سال گذشته را ارائه و نیز حوادث به وقوع پیوسته و اقدامهای انجام شده جهت پیشگیری و مقابله با آنها را بیان نمودند. در پایان مراسم افراد برتر که در اجرای مقررات ایمنی و پیشگیری از حوادث ، کاهش آلاینده های زیست محیطی و ارتقای کیفیت بهداشت و سلامت کارکنان سر مشق و الگو بوده اند، همچنین به برندگان مسابقه ایمنی که در طول هفته برگزار شده بود به قید قرعه جوایزی اهدا گردید.

۰۹ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب