منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

برگزاری همایش راهکارهای بهینه سازی و صر فه جویی مصرف انرژی در شرکت گاز استان قم

همایش راهکارهای بهینه سازی و صرفه جویی در مصرف انرژی اول دیماه در شرکت گاز استان قم برگزار  شد.

در این همایش که جمع زیادی از کارکنان شرکت گاز استان حضور داشتند  یکی از کارشناسان در سخنانی  بهینه سازی مصرف انرژی را بهره گیری از شیوه صحیح و منطقی در مصرف دانست و گفت : با توجه به اینکه کشور ما همچنان با استانداردها و الگوی جهانی مصرف فاصله زیادی دارد ضروری است کارکنان ادارات با اگاهی از راهکارهای بهینه سازی مصرف انرژی  نقش موثرتری در تصحیح و رعایت  الگوی مصرف در جامعه داشته باشند.

بر اساس امار موجود مصرف سرانه انرژی در ایران  ۶۴ درصد بیشتر از متوسط جهانی است.

مهندس ذوالفقاری بخشهای روشنایی  گرمایش و سرمایش را در ادارات  مورد توجه قرار داد و افزود: عایق کاری حرارتی مناسب ساختمان و تاسیسات / خاموش کردن سیستم های گرمایشی یا سرمایشی حداقل یکساعت قبل از اتمام ساعت کار / استفاده هرچه بیشتر از نور طبیعی با نصب پنجره های مناسب / استفاده از لامپ های کم مصرف و پربازده / بازدید مرتب از سیستم ها و کاهش استفاده غیر ضروری از برق از جمله مواردی است که میتواند در بهینه سازی مصرف انرژی موثر باشد.

این همایش به همت  روابط عمومی  و امور پژوهش و فناوری شرکت گاز استان قم و یکی از شرکتهای فعال در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی  برگزار شد.

 

 

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب