منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستای قمرود همزمان با هفته دولت

DSC01727

همزمان با هفته دولت و با حضور دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، استاندار، مدیران و مقامات ارشد استانی، پروژه گازرسانی به روستای قمرود در بخش مرکزی استان قم به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: در مراسم رسمی افتتاحیه این پروژه، مدیر عامل شرکت گاز استان قم، ضمن خیر مقدم به مدعوین و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت و نیز تبریک دهه کرامت، اظهار داشت: برای  گازرسانی به این روستا، ۳۰ کیلومتر شبکه گذاری و خط تغذیه با نصب یک ایستگاه تقلیل فشار با ظرفیت ۵۰۰۰ متر مکعب در ساعت اجرا شده است.
مهندس فرجی با بیان اینکه برای اجرای این پروژه  بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال هزینه شده است، گفت: با بهره برداری از این پروژه تعداد ۶۲۰ خانوار از نعمت گاز برخوردار می شوند.
در ادامه این مراسم دکتر لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی نیز با تبریک سالروز  ولادت باسعادت ثامن الحجج(ع) و گرامیداشت هفته دولت و یاد شهیدان رجائی و باهنر اظهار داشت: از ویژگیهای بارز شهیدان باهنر و رجائی خدمت کردن به مردم بود که این رفتار حل مشکل مردم و خدمتگذاری به آنان باید الگوی مسئولین اجرایی باشد. امیدواریم با توجه به مصوبات وزارت نفت در خصوص گازرسانی به روستاها، هرچه سریعتر روستاهای باقی مانده فاقد گاز در استان از نعمت گاز برخوردار شوند.
گفتنی است در پایان این مراسم، مشعل گاز در مسجد حضرت ولیعصر (عج) روستای قمرود توسط دکتر لاریجانی روشن شد.

۰۹ اسفند ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب