منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

نخستین دوره طرح بصیرت ویژه فرماندهان و بسیجیان صنعت نفت

نخستین دوره طرح بصیرت ویژه فرماندهان و بسیجیان صنعت نفت در مورخه های ۲۳و۲۴ اردیبهشت ماه در شهر مقدس قم برگزار گردید. در این دوره بیش از ۱۵۰ نفر از فرماندهان و بسیجیان صنعت نفت در مدت دو روز در کلاسهای سیاسی و عقیدتی شرکت داشتند. در ابتدا، مراسم با تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید افتتاح گردید و سپس حاج آقا عباسیان مدیریت عقیدتی و نظارت مرکز بازرسی وزارت نفت طی سخنانی از حضور جدی و فعال برادران و خواهران بسیجی در دوره مذکورتشکر نمودند. همچنین مدیر عامل شرکت گاز استان قم به اتفاق چند تن از معاونین و رؤسا با حضور در این دوره ضمن خوش آمد گویی در سخنانی به حاکمیت تفکر بسیجی درکشور اشاره کرد وگفت: به علت وجود همین تفکر بسیجی، کشور ما در زمینه های مختلف از جمله صنعت نفت به موفقیت های چمشگیری دست یافته است.
مهندس محمدی با بیان گزارشی از وضعیت گازرسانی در استان قم تصریح کرد هم اکنون سهم گاز در سبد انرژی کشور حدود ۶۱ درصد است در حالیکه در استان قم به بالای ۷۰ درصد رسیده است. وی با اشاره به اینکه شهر قم جزء شهرهای سبز کشور به شمار می رود خاطر نشان کرد تا دوسال آینده ، این استان به اولین استان سبز کشور تبدیل خواهد شد.  پس از پایان دوره ، کلیه شرکت کنندگان به اتفاق اساتید ومسئولین  به دیدار حضرت آیت ا… علوی گرگانی نائل آمده و ایشان طی سخنانی از حاضرین خواستند ضمن انفاق به فقرا و رعایت تقوی الهی در حفظ و حراست از سرمایه های ملی بویژه صنعت نفت سعی و تلاش داشته باشند.

 

۰۸ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب