منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

دیدار جمعی از مدیران و کارشناسان شرکت ملی گاز ایران با آیت الله مکارم شیرازی در قم

آیت الله مکارم شیرازی گفتند:خدمت رسانی و رفع مشکلات مردم از بزرگترین عبادات نزد خداوند است.

ایشان در دیدار جمعی از مدیران و کارشناسان شرکت ملی گاز ایران و استانهای کشور نظم در کارها و توجه به نیازها و پاسخگویی به مشکلات مردم را از جمله وظائف کارکنان دولت در سطوح مختلف دانستند و افزودند:خدمت رسانی به مردم اگر با نیت الهی باشد موجب سیر و سلوک عرفانی /افزایش عمر و دفع بلاها می شود.

ایشان گاز رسانی به نقاط مختلف /توسعه شبکه مخابرات و توزیع برق/گسترش راههای مواصلاتی و ایجاد صنایع از نیاز های ضروری جامعه اسلامی برشمردند و تصریح کردند:در فقه اسلامی تمام فعالیت ها و نیاز های که حیات جامعه به آن بستگی دارد جزء واجبات کفائیه است.

آیت الله مکارم شیرازی افزودند:اگربه تعالیم ودستورات اسلامی عمل شود جامعه گلستان می شود.

ایشان با تقدیر از اقدامات انجام شده در زمینه توسعه شبکه گاز رسانی به مناطق مختلف و جلب رضایت حداکثری مردم تاکید کردند:باید مسئولان نسبت به توسعه خدمات و امکانات به ویژه گازرسانی به مناطق باقیمانده اهتمام جدی داشته باشند.

آیت الله مکارم شیرازی توسعه امکانات و زیرساختهای رفاهی در کشور را موجب تبیلغ اسلام در داخل و خارج دانستد وافزودند: آشنایی کامل با وظائف محوله /اداره صحیح امور و رفع مشکلات گذشته مردم در سایه انقلاب اسلامی می تواند الگویی بارز از پیشرفت یک نظام اسلامی را به دنیا نشان دهد.

آیت الله مکارم شیرازی همچنین با تاکید بررعایت دقیق ضوابط و استانداردهای لازم در توسعه شبکه گاز رسانی خاط رنشان کردند:باید با برنامه ریزی وبکارگیری تدابیر لازم گاز مورد نیاز مصارف خانگی و بخش های مختلف به موقع تامین شود تا مشکلی برای مردم ایجاد نشود.

در این دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان قم هم با ارائه گزارشی از روند گاز رسانی به روستاها/ بخش های صنعتی و ایجاد جایگا های سوخت سی ان جی در قم افزود: در حال حاضر بیش از ۹۶ در صد مردم قم /بخشهای و روستاها تابعه از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

مهندس محمدی اظهار داشت: به لحاظ توسعه شبکه گازرسانی و احتساب مناطق و روستاهای گاز رسانی شده استان قم نخستین استان سبز کشور است.

وی با اشاره به اینکه از مجموعه ۱۲۳روستا های استان که قابلیت گاز رسانی داردند ۷۰روستا تاکنون از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند افزود:تلاش می کنیم تا پایان امسال به تمام روستا هایی که ویژگی های فنی و اقتصادی را دارا باشند گاز رسانی کنیم.

مدیر عامل شرکت گاز استان قم ایجاد جایگاههای جدید سی ان جی و رفع مشکلات مردم را یکی از دغدغه های اصلی مسولان عنوان کرد و گفت:با تلاش مسولان و پیگیری های انجام شده تعداد ۳۰ جایگاه سی ان جی که باید تا پایان سال ۱۳۹۰ به بهره برداری می رسید به ۳۵ جایگاه افزایش یافته که تاکنون ۱۰جایگاه آن بهره برداری شده است.

محمدی خاطر نشان کرد:از ۲۵ جایگاه باقیمانده ۱۲جایگاه تا دو ماه آینده و ۱۳ایستگاه دیگر نیز تا نیمه اول سال آینده تکمیل /تجهیزو به بهره برداری می رسند.

 

 

 

۱۱ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب