منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


 

چشم انداز


 

خط مشی مدیریت یکپارچه


 

نقشه فرایندهای شرکت گاز استان قم


بایگانی موضوعی

شرکت گاز استان قم گوش به زنگ حوادث احتمالی

مدیر عامل شرکت گاز استان قم گفت :کارکنان این شرکت برای مقابله با هرگونه حادثه احتمالی آمادگی دارند.

مهندس هوشنگ محمدی صبح یکشنبه در جلسه ستاد حوادث غیر مترقبه استان که در آستانه هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی در استانداری برگزار شد با اشاره به اهمیت و جایگاه حساس گاز طبیعی در چرخه انرژی کشور افزود: بعد از تاسیسات هسته ای سازمانی حساس تر از شرکت گاز وجود ندارد.

وی با بیان اینکه بنا به خصلت ذاتی شرکت گاز فعالیت های آن توام با خطر و بحران است تصریح کرد: ماموران وکارکنان این شرکت با تلاش شبانه روزی از مجموعه تاسیسات شرکت حفاظت و نگهداری می کنند و با هوشیاری گوش به زنگ حوادث احتمالی هستند که اگر لحظه ای غفلت شود شاهد حوادث خطرناک و خسارتهای جبران ناپذیر مادی و انسانی خواهیم بود.

مدیر عامل شرکت گاز استان قم با تاکید برضرورت مقاوم سازی تاسیسات این شرکت در برابر حوادث مختلف افزود: به همین منظور سالانه چندین میلیارد ریال صرف مقاوم سازی و افزایش ایمنی ساختمان ها /تاسیسات و شبکه گاز رسانی می شود.

مهندس محمدی در ادامه به برگزاری مانورهای مختلف آموزشی برای ارتقا سطح توان پرسنل این شرکت اشاره و خاطر نشان کرد: شرکت گاز آمادگی دارد با مشارکت سایر دستگاهها و نهادهای استان در مانور مدیریت بحران شرکت کند.

وی همچنین در این جلسه با تقدیر از فعالیت های مهندس متقیان معاون عمرانی سابق استاندار برای آقای اصغر زاده سرپرست جدید معاون عمرانی استاندار آرزوی موفقیت همراه با تعامل و همکاری هرچه بیشتر کرد.

لازم به ذکر است هجدهم تا بیست و چهارم مهر به عنوان هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی در کشور نامگذاری شده است.

 

۲۳ مهر ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید