منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

دوره آموزشی پدافند غیر عامل با حضور بسیجیان شرکت ملی گاز در قم برگزار شد.

در این دوره آموزشی ۴روزه که به میزبانی پایگاه مقاومت بسیج شهید چمران شرکت گاز استان قم و با هدف آشنایی کارکنان با پدافند غیر عامل و چگونگی حفاظت از خطوط انتقال ،تاسیسات وشبکه توزیع گاز برگزار شد بیش از ۱۰۰بسیجی شرکت ملی گاز حضور داشتند.

مهندس هوشنگ محمدی مدیر عامل شرکت گاز استان قم در مراسم آغاز به کار این دوره آموزشی با اشاره به ضرورت های فراگیری آموزشهای مربوط به پدافند غیر عامل توسط کارکنان صنعت گاز گفت: با توجه به گستردگی حجم فعالیت ها و رسالت های سنگینی که شرکت ملی گاز در ارائه خدمات به اقصی نقاط کشور به عهده دارد فراگیری این آموزشها ار اهمیت بیشتری برخوردار است.

وی با بیان اینکه امروز صنعت گاز مهمترین پایگاه و تامین کننده مقوله انرژی در کشور محسوب می شود افزود:صیانت وحراست از این نعمت عظیم خدادادی و تاسیسات و شبمه توزیع از وظایف اساسی کارکنان و بویژه بسیجیان است.

مدیر عامل شرکت گاز استان قم در ادامه به تلاش دشمنان در سی سال گذشته برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی اشاره و تصریح کرد: دشمنان اسلام که توانایی تحمل استقلال و نفوذ پذیری ایران را در دنیا نداشتند تلاش کردند با جنگ هشت ساله و سایر اقدامات تفرقه افکن مقابل پیشرفت جمهوری اسلامی بایستند که این حربه ها نیز با هوشمندی و درایت امام راحل (ره)و رهبر معظم انقلاب اسلامی و همدلی و ایستادگی مردم شکست خورد.

مهندس محمدی همچنین نقش و جایگاه شهر مقدس قم را در نشر تفکر شیعی و انقلاب اسلامی تاثیر گذار و تعیین کننده دانست و افزود: وجود بارگاه کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س)،مسجد مقدس جمکران ،حضور مراجع و علما ، حوزه علمیه قم و صدها مرکز علمی و تخقیقاتی بیانگر این جایگاه ارزشمند است.

خاطرنشان می شود این دوره آموزشی با برگزاری آزمون ارزیابی و بازدید حاضران از ایستگاه تقویت فشار گاز قم به پایان رسید.

 

۱۱ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب