منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

افتتاح ۱۷ پروژه گازرسانی دراستان قم بطور همزمان در دهه فجر

مدیرعامل شرکت گاز استان قم از افتتاح ۱۷ پروژه گازرسانی در ایام ا…دهه فجر در این استان خبر داد.مهندس هوشنگ محمدی درکنفرانس مطبوعاتی و خبری  افزود: این پروژه‌ها شامل گاز رسانی به صنایع / ایستگاههای  CNG و انتقال خطوط لوله گاز به ۱۱ روستای استان به شبکه سراسری گاز کشور و طرحهای ساختمانی می شود. وی خاطر نشان کرد: اعتبار و هزینه تخصیص یافته برای ایجاد و راه‌اندازی پروژه‌هایی که در دهه فجر افتتاح می‌شود،بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال است. محمدی احداث انبار مرکزی قم، ساختمان اداری و پست امداد شهرهای استان  و همچنین گازرسانی به روستایی طغرود در بخش جعفرآباد و صنایع متفرقه را از دیگر پروژه‌های گازرسانی قابل بهره‌برداری در دهه فجر امسال ذکر کرد …….

 

مدیرعامل شرکت گاز استان قم از افتتاح ۱۷ پروژه گازرسانی در ایام ا…دهه فجر در این استان خبر داد. مهندس هوشنگ محمدی درکنفرانس مطبوعاتی و خبری افزود: این پروژه‌ها شامل گاز رسانی به صنایع / ایستگاههای CNG و انتقال خطوط لوله گاز به ۱۱ روستای استان به شبکه سراسری گاز کشور و طرحهای ساختمانی می شود.وی خاطر نشان کرد: اعتبار و هزینه تخصیص یافته برای ایجاد و راه‌اندازی پروژه‌هایی که در دهه فجر افتتاح می‌شود،بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال است. محمدی احداث انبار مرکزی قم، ساختمان اداری و پست امداد شهرهای استان و همچنین گازرسانی به روستایی طغرود در بخش جعفرآباد و صنایع متفرقه را از دیگر پروژه‌های گازرسانی قابل بهره‌برداری در دهه فجر امسال ذکر کرد. وی با اشاره به اینکه تا دو سال گذشته که طرح اجرای جایگاههای CNG در کشور به شرکت های گاز استانها واگذار شد تنها دوجایگاه   برای سوخت‌گیری گاز طبیعی در سطح استان قم موجود بود افزود: در حال حاضر تعداد ۳۰ جایگاه CNG در استان قم احداث وموجب خدمات دهی بیشتر به مردم شده است .مدیرعامل شرکت گاز استان قم تصریح کرد:: جایگاه‌های CNG در دو قالب ایستگاه‌های تک منظوره و دو منظوره ایجاد شده که در جایگاه‌های دو منظوره علاوه بر سوخت بنزین، گاز طبیعی نیز ارائه می‌شود. محمدی افزود: ۱۰ جایگاه CNG تا پایان سال ۸۷ به بهره برداری رسید و۱۳جایگاه در دهه فجر امسال و ۷ جایگاه دیگر نیز تا پایان سال افتتاح می‌شود.وی در ادامه نرخ رشد مصرف گاز در استان قم ودر زمان پیک مصرف را ۱۰ میلیون مترمکعب در ساعت ذکر کرد و اظهار داشت: این شرکت با برنامه‌ریزی برای تامین گاز مورد نیاز شهروندان قمی برای ۳۰ سال آینده اقدام به احداث خط انتقال جدید گاز به طول ۱۹ کیلومتر کرده است. محمدی در بخش دیگر از سخنان خود به طرح‌های اجرایی از مصوبات سفر اول و دوم ریاست جمهوری و هیئت دولت به استان قم اشاره کرد و افزود: تمام مصوبات سفرهای اول و دوم زودتر از زمان مقرر اجرایی شده است. وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر ۹۸درصد جمعیت شهری و ۷۵ درصد جمعیت روستایی استان قم از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

 

۲۸ شهریور ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب