منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

همزمان با هفته سلامت نشست جامعه سالم وتغذیه سالم در شرکت گاز استان قم برگزار شد

 در این جلسه که مدیران و کارکنان این شرکت حضور داشتند آقای مهندس موسایی با اشاره به شعار امسال سازمان بهداشت جهانی که شهرنشینی و سلامت نام دارد گفت: مقوله سلامت در هر جامعه و با هر دیدگاهی بسیار با اهمیت بوده و به عنوان یک وظیفه همگانی تلقی می‌شود.وی افزود: یکی از چالش‌های جدی جهان امروز، افزایش روزافزون جمعیت شهری است به گونه‌ای که امروزه بیش از نیمی از جمعیت جهان در شهرها سکونت دارند.

آقای موسایی با بیان اینکه استفاده از فناوری‌های نوین سبب کاهش تحرک و فعالیت بدنی مردم شده است، گفت: افزایش هزینه‌های زندگی سبب مشغله و کار بیشتر و فرسودگی مردان و زنان شده و زمان اندک برای تهیه غذاهای سنتی و سالم در خانواده ها استفاده از فست‌فودها را در جامعه رواج داده است….

 

در این جلسه که مدیران و کارکنان این شرکت حضور داشتند آقای مهندس موسایی با اشاره به شعار امسال سازمان بهداشت جهانی که شهرنشینی و سلامت نام دارد گفت: مقوله سلامت در هر جامعه و با هر دیدگاهی بسیار با اهمیت بوده و به عنوان یک وظیفه همگانی تلقی می‌شود.

وی افزود: یکی از چالش‌های جدی جهان امروز، افزایش روزافزون جمعیت شهری است به گونه‌ای که امروزه بیش از نیمی از جمعیت جهان در شهرها سکونت دارند.

آقای موسایی با بیان اینکه استفاده از فناوری‌های نوین سبب کاهش تحرک و فعالیت بدنی مردم شده است، گفت: افزایش هزینه‌های زندگی سبب مشغله و کار بیشتر و فرسودگی مردان و زنان شده و زمان اندک برای تهیه غذاهای سنتی و سالم در خانواده ها استفاده از فست‌فودها را در جامعه رواج داده است.

وی با تاکید براینکه شهرنشینی سبک زندگی انسانها را تا حد زیادی تغییر داده است اظهار داشت: استفاده از غذا های آماده و روند روبه رشد فست فود ها موجب چاقی و بروز بیماری های قلاب و عروقی شده است .

مهندس موسایی با اشاره به اینکه خانواده ها باید در رژیم غذایی خود استفاده از لبنیات، انواع سبزی و میوه جات را استفاده کنند تصریح کرد: مصرف این مواد به همراه تحرک بدنی و فعالیت های ورزشی در کاهش بیماری ها مناسب است.

وی در ادامه افزود: آلودگی هوا و استفاده از دخانیات نیز از دیگر مسائلی است که سلامت جامعه را به خطر انداخته و بیماری‌های بسیاری را به وجود آورده است.

یاد آور می شود: هجدهم تا بیست و چهارم فروردین در کشور به عنوان هفته سلامت نامگذاری شده است.

 

۱۵ اسفند ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید