منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

برگزاری مرحله مقدماتی سومین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه در شرکت گاز استان قم

  همزمان با سراسر کشور مرحله مقدماتی سومین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه در شرکت گاز استان قم برگزار شد.در این دوره از مسابقات که با عنوان یادواره ولایت و امامت و با حضور ۲۸ نفر از کارکنان شرکت گاز استان، در رشته های قرائت، تحقیق، ترتیل، مفاهیم، حفظ قران کریم و نهج البلاغه در دو بخش برادران و خواهران برگزارشد آقایان عبدالرحمان دانا در رشته مفاهیم قران کریم، اصغر رضابیگی در رشته تحقیق، حسن شوندی در رشته ترتیل و سید محمود بهاء الدینی در رشته حفظ دو جزء و خانم مرضیه حاجیلو در  رشته مفاهیم موفق به کسب رتبه برتر شدند…..

 

همزمان با سراسر کشور مرحله مقدماتی سومین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه در شرکت گاز استان قم برگزار شد.

در این دوره از مسابقات که با عنوان یادواره ولایت و امامت و با حضور ۲۸ نفر از کارکنان شرکت گاز استان، در رشته های قرائت، تحقیق، ترتیل، مفاهیم، حفظ قران کریم و نهج البلاغه در دو بخش برادران و خواهران برگزارشد آقایان عبدالرحمان دانا در رشته مفاهیم قران کریم، اصغر رضابیگی در رشته تحقیق، حسن شوندی در رشته ترتیل و سید محمود بهاء الدینی در رشته حفظ دو جزء و خانم مرضیه حاجیلو در رشته مفاهیم موفق به کسب رتبه برتر شدند.

افراد برتر این مسابقات به رقابت های کشوری اعزام می شوند

مدیر عامل شرکت گار استان قم در مراسم آغاز این مسابقات در جمع مسئولان برگزاری و کارکنان شرکت کننده در این مسابقات با شاره به جایگاه رفیع قرآن کریم در دین مبین اسلام و اهمیت نشر و ترویج فرهنگ حفظ و قرائت قرآن کریم تصریح کرد: حفظ این میراث ارزشمند و گرانبهای الهی وظیفه همه آحاد جامعه است.

مهندس هوشنگ محمدی با بیان اینکه مضامین و موضوعات قرآن کریم باید سرلوحه و سرمشق انسانها در زندگی روزمره قرار گیرد افزود: اگر این موضوعات ارزشمند در جامعه نهادینه شود بسیاری از معضلات و مشکلات اجتماعی رفع خواهد شد.

وی اشاعه فرهنگ قرآنی در جامعه را در نهادینه کردن این مضامین و مفاهیم نورانی موثر دانست و گفت: برگزاری مسابقات قرآن کریم مصداق بارز ترویج حفظ و نشر معارف قرآنی در جامعه است.

 

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب