منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

افزایش ۱۵درصدی مصرف گاز طبیعی در استان قم

DSC02810400در آبان ماه سال جاری مصرف گاز طبیعی در استان نسبت به مشابه سال گذشته ۱۵% افزایش داشته است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی سرپرست این شرکت اظهار داشت: با کاهش دما در آبانماه و همچنین نصب زودهنگام وسائل گرمایشی، مصرف گاز در بخشهای مختلف و بویژه خانگی در سطح استان بمیزان ۱۵% نسبت به سال گذشته مصرف گاز افزایش یافته است.
مهندس فرجی از مدیران و مسئولین دستگاههای اجرائی، نهادها و ارگانها درخواست نمود: ضمن اعمال نظارت مستمر بر مصرف گاز و لزوم رعایت دمای مناسب و رفاه (دمای بین ۱۸ تا ۲۱ درجه) در ساختمانهای اداری، نسبت به اجرای دستورالعمل معاون محترم رئیس جمهور در سازمانها و نهادها اهتمام ورزند.
وی در ادامه افزود: البته شایان ذکر است افزایش مصرف گاز مربوط به پذیرش ۳۳ هزار مشترک در بخشهای مختلف می باشد که به آمار مصرف کنندگان گاز از ابتدای سال ۹۲ و ۶ ماهه اول سال جاری اضافه شده اند.
سرپرست شرکت گاز استان با بیان اینکه کاهش هر یک درجه دمای اتاق و محل کار موجب کاهش مصرف گاز در حدود ۶% می شود، تصریح نمود: اعمال مدیریت بر مصرف گاز، باعث صدور صورتحساب با مبلغ متعارف برای مشترکان می گردد.
مهندس فرجی در پایان گفت: مصرف درست و بهینه گاز توسط مشترکان گرامی، ضمن جلوگیری از افت فشار در شبکه و تاسیسات، نسبت به پایداری و استمرار جریان گاز کمک شایانی خواهد نمود.

۱۵ اسفند ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید