منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

افزایش ۱۵درصدی مصرف گاز طبیعی در استان قم

DSC02810400در آبان ماه سال جاری مصرف گاز طبیعی در استان نسبت به مشابه سال گذشته ۱۵% افزایش داشته است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی سرپرست این شرکت اظهار داشت: با کاهش دما در آبانماه و همچنین نصب زودهنگام وسائل گرمایشی، مصرف گاز در بخشهای مختلف و بویژه خانگی در سطح استان بمیزان ۱۵% نسبت به سال گذشته مصرف گاز افزایش یافته است.
مهندس فرجی از مدیران و مسئولین دستگاههای اجرائی، نهادها و ارگانها درخواست نمود: ضمن اعمال نظارت مستمر بر مصرف گاز و لزوم رعایت دمای مناسب و رفاه (دمای بین ۱۸ تا ۲۱ درجه) در ساختمانهای اداری، نسبت به اجرای دستورالعمل معاون محترم رئیس جمهور در سازمانها و نهادها اهتمام ورزند.
وی در ادامه افزود: البته شایان ذکر است افزایش مصرف گاز مربوط به پذیرش ۳۳ هزار مشترک در بخشهای مختلف می باشد که به آمار مصرف کنندگان گاز از ابتدای سال ۹۲ و ۶ ماهه اول سال جاری اضافه شده اند.
سرپرست شرکت گاز استان با بیان اینکه کاهش هر یک درجه دمای اتاق و محل کار موجب کاهش مصرف گاز در حدود ۶% می شود، تصریح نمود: اعمال مدیریت بر مصرف گاز، باعث صدور صورتحساب با مبلغ متعارف برای مشترکان می گردد.
مهندس فرجی در پایان گفت: مصرف درست و بهینه گاز توسط مشترکان گرامی، ضمن جلوگیری از افت فشار در شبکه و تاسیسات، نسبت به پایداری و استمرار جریان گاز کمک شایانی خواهد نمود.

۰۶ فروردین ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید