منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

مهار حادثه آتش سوزی در خط لوله ۴ اینچ محور قم-اراک

حادثه آتش سوزی درخط لوله ۴ اینچ محور قم- اراک با حضور به موقع پرسنل شرکت گاز استان قم مهار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، در این حادثه که ساعت ۱۵ پنج شنبه دوم اردیبهشت ماه در محور قم – اراک حدفاصل مجتمع رفاهی مارال به دلیل حفاری غیرمجاز و براثر برخورد تیغ یک دستگاه بولدوزر با خط تغذیه ۴ اینچ با ۲۵۰پوند فشار اتفاق افتاد، مسیر خط لوله گاز با فشار psi 250  دچار آتش سوزی شد.

سه دستگاه خودروی امدادی این شرکت با تجهیزات کامل پس از تماس یکی از اهالی منطقه، بلافاصله خود را به محل حادثه رساندند و پس از بررسی وضعیت خط لوله آسیب دیده و ‌کنترل شرائط عبور و مرور اقدام به مهار آتش و ترمیم این خط کردند.

مهارآتش سوزی و ترمیم این خط لوله در ساعت یک و ۱۵ دقیقه بامداد جمعه با موفقیت به پایان رسیده و گاز تعداد اندکی از مشترکین که از خط مذکور استفاده می نمودند وصل گردید. این حادثه خوشبختانه هیچ گونه تلفات جانی در بر نداشت.

یاد آور می شود: در زمان وقوع این حادثه و دیگر مراحل مهار آتش و ترمیم خط لوله شکسته شده، عوامل اجرائی راه و ترابری در  طرح جاده سازی به عنوان عامل اصلی ایجاد این حادثه در محل حضور نداشته اند.

     

۰۸ اسفند ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب