منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

مدیرعامل شرکت گاز استان قم بر ضرورت تعامل هرچه بیشتر با شهرداری ها تاکید کرد

  مهندس محمدی در جلسه مدیران این شرکت با شهرداران مناطق شهرداری های استان که با هدف بهره مندی هرچه بیشتر بمنظور تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در سال همت مضاعف و کار مضاعف برگزار شد با اشاره به همکاری ها و تعامل های دوجانبه شرکت گاز با شهرداری در طول سنوات گذشته افزود: خوشبختانه با رایزنی های انجام شده در موضوع مباحث فنی و عملیات اجرایی مشکلات و خلاءها تا حد زیادی برطرف شده و مابقی نیز نیازمند گسترش ارتباط و هماهنگی همه جانبه است…..

 

مهندس محمدی در جلسه مدیران این شرکت با شهرداران مناطق شهرداری های استان که با هدف بهره مندی هرچه بیشتر بمنظور تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در سال همت مضاعف و کار مضاعف برگزار شد با اشاره به همکاری ها و تعامل های دوجانبه شرکت گاز با شهرداری در طول سنوات گذشته افزود: خوشبختانه با رایزنی های انجام شده در موضوع مباحث فنی و عملیات اجرایی مشکلات و خلاءها تا حد زیادی برطرف شده و مابقی نیز نیازمند گسترش ارتباط و هماهنگی همه جانبه است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۹۸ درصد جمعیت شهر قم از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند گفت: با توجه به اقدامات عمرانی و عملیاتی انجام شده استان قم به لحاظ حجم گازرسانی در جایگاه مطلوبی قرار دارد.

مدیر عامل شرکت گاز استان قم عمده فعالیت های فنی و عملیات اجرایی این شرکت در سال جاری را در منطقه پردیسان عنوان کرد و گفت:طبق برنامه ریزی های انجام شده مابقی واحدهای این منطقه که به تازگی احداث شده اند نیز بایددر موعد مقرر به شبکه گاز سراسری متصل شوند.

مهندس محمدی عمده مباحث و موضوعات ما بین شهرداری ها و شرکت گاز را در زمینه قرارداد ها و توافق نامه های مالی مطرح کرد و افزود:تاکنون در جلسات متعدد این موضوع مورد بحث و بررسی قرار گرفته که امیدواریم با ابلاغ جدید شورای شهر و تصمیمات شهردار محترم مشکلات و موانع موجود در این خصوص هم برطرف شود.

وی هدف اصلی همه دستگاه ها و نهادهای اجرایی و خدماتی را تلاش برای عمران و آبادانی شهر دانست و گفت: باید با برطرف کردن موانع پیش رو و همدلی و تعامل بیشتر، شهری بدون حادثه و توام با امنیت و آبادانی برای شهروندان فراهم کرد.

مدیر عامل شرکت گاز استان قم به وجود آمدن برخی حوادث بر اثر حفاری های غیر مجاز و غیر اصولی را یکی از دغدغه های اصلی این شرکت عنوان و تصریح کرد:باید شرایطی فراهم شود تا در جلسه ای مشترک میان عوامل دخیل در امر حفاری های سطح شهر نکات و ضرورت های رعایت اصول فنی و مهندسی در حفاری ها به پیمانکاران و کارگران یادآوری و تذکر داده شود.

مهندس محمدی با تاکید براینکه کوچکترین بی احتیاطی درحفاری های سطح شهر موجب به خطر افتادن جان و مال شهروندان می شود اظهارداشت:خوشبختانه تاکنون با دقت عمل واحدهای مختلف و آمادگی کامل پست امداد شرکت گاز بسیاری از حوادث ناشی از شکستگی خط انتقال،علمک و نشت گاز در کوتاهترین زمان ممکن تعمیر و بازسازی شده است.

در ادامه این جلسه هریک از مسولان و شهرداران مناطق شهرداری قم شرکنت گاز استان به بیان دیدگاهها و شرائط گسترش همکاری های دو جانبه پرداختند.

 

۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب