منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

تقدیر استاندار ازاجرای موفق پروژه های گازرسانی در استان قم

  در بازدید استاندار از برخی بخشهای استان پروژها و طرحهای گازرسانی مورد بررسی قرار گرفت.حجت الاسلام والمسلمین موسی پور که با سفر به بخش های خلجستان،کهک، مرکزی در جلسه مشترک با مسولان استان و بخشهای تابعه حضور یافته بود از نزدیک به بررسی طرحهای اجرایی در دست اقدام و فعالیت های انجام شده پرداخت و دستورات لازم را برای رفع مشکلات و نیازهای هر یک از این مناطق به مدیران مربوطه ابلاغ کرد.

وی همچنین در بررسی پروژه های شرکت گاز استان ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده بر اهمیت گازرسانی و تامین انرژ‍ی در مناطق محروم تاکید کرد….

 

در بازدید استاندار از برخی بخشهای استان پروژها و طرحهای گازرسانی مورد بررسی قرار گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین موسی پور که با سفر به بخش های خلجستان،کهک، مرکزی در جلسه مشترک با مسولان استان و بخشهای تابعه حضور یافته بود از نزدیک به بررسی طرحهای اجرایی در دست اقدام و فعالیت های انجام شده پرداخت و دستورات لازم را برای رفع مشکلات و نیازهای هر یک از این مناطق به مدیران مربوطه ابلاغ کرد. وی همچنین در بررسی پروژه های شرکت گاز استان ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده بر اهمیت گازرسانی و تامین انرژ‍ی در مناطق محروم تاکید کرد.

مهندس هوشنگ محمدی مدیر عامل شرکت گاز استان قم در این جلسات با بیان گزارشی از روند اقدامات انجام شده در سالهای اخیر گفت: به برکت انقلاب اسلامی و بویژه در دولت نهم و دهم فعالیت های عمرانی و گازرسانی بیشتری به مناطق روستایی دور افتاده کشور انجام شده است. وی با اشاره به اینکه با اقدامات انجام شده قم نخستین استان سبز کشور به لحاظ گازرسانی معرفی شده است افزود:با عنایت دولت و تلاش مسولان در حال حاضر بیش از ۹۸ درصد مردم شهر قم و حدود ۹۷ درصد مردم استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

مدیر عامل شرکت گاز استان قم با بیان اینکه توسعه انرژی های مختلف موجب رشد و توسعه و افزایش سرمایه گذاری در روستاها می شود تصریح کرد: با برنامه ریزی های انجام شده هم اکنون بیش از ۷۱ روستای استان از انرژی ارزان و مطمئن گاز طبیعی استفاده می کنند. محمدی با تاکید براینکه با توجه به وجود برخی مشکلات فنی و عمرانی و نبود زیرساخت های لازم گازرسانی به همه روستاهای استان میسر و به صرفه نیست افزود: خوشبختانه برای رفع این مشکل، در حال انجام طرحهای تحقیقاتی مختلف با مراکز علمی و دانشگاهی هستیم تا بتوان انرژی پاک، مطمئن و به صرفه تری را در این مناطق فعال کنیم.

 

۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب