منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

تاکید مدیر عامل شرکت گاز استان قم بر ضرورت استفاده بهینه و افزایش بهره وری هرچه بیشتر از انرژی

 

مدیر عامل شرکت گاز استان قم در نخستین جلسه مدیریت انرژی در صنایع در سال جاری که در شرکت گاز استان قم برگزار شد با بیان اینکه انرژی گاز طبیعی به عنوان انرژی سالم و پاک یکی از ارزشمندترین انرژی ها به شمار می رود افزود: باید این نعمت الهی به صورت بهینه و با ارزش افزوده بیشتر مورد استفاده قرار گیرد….

 

مدیر عامل شرکت گاز استان قم در نخستین جلسه مدیریت انرژی در صنایع در سال جاری که در شرکت گاز استان قم برگزار شد با بیان اینکه انرژی گاز طبیعی به عنوان انرژی سالم و پاک یکی از ارزشمندترین انرژی ها به شمار می رود افزود: باید این نعمت الهی به صورت بهینه و با ارزش افزوده بیشتر مورد استفاده قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مهندس هوشنگ محمدی در این جلسه اظهار داشت: شدت مصرف انرژی در کشور جمهوری اسلامی ایران چهار برابر متوسط شدت مصرف انرژی نسبت به کشورهای توسعه یافته است.

وی تصریح کرد: مصرف بی رویه و عدم مدیریت آن توسط مشترکین، موجب کاهش صادرات گاز گردیده است.مهندس محمدی با تاکید بر اهمیت به کارگیری صنایع و لوازم با حداقل مصرف و افزایش کارایی بیشتر اظهار داشت: باید با مدیریت منطقی انرژی های طبیعی به سمت ارتقا استاندارد های مصرف حرکت کنیم. وی به اقدامات اساسی انجام شده در دولت نهم و دهم در توسعه شبکه گاز رسانی به بخش های مختلف خانگی، تجاری، صنایع، نیروگاه و جایگاههای CNG اشاره کرد و گفت: خوشبختانه سهم گاز طبیعی در سبد انرژی استان هم اکنون بیش از ۸۵ درصد افزایش یافته است.

محمدی با اشاره به مصرف عمده سبد انرژی گاز در استان، مشترکین را به استفاده از تجهیزات نوین و استاندارد در واحدهای صنعتی، تجاری و خانگی توصیه نمود.در این جلسه که مدیرکل استاندارد، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی و سایر مدیران شرکت های برق و پخش فرآورده های نفتی و سازمان صنایع استان حضور داشتند هر یک به بیان راهکارهایی در خصوص استاندارد سازی مصرف انرژی پرداختند.تاکید بر تدوین معیارها و استانداردهای مصرف، شناسایی صنایع پر مصرف و اعمال مدیریت های انرژی از جمله موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.همچنین در این جلسه مقرر شد با توجه به اهمیت موضوع، جلسه مدیریت انرژی در صنایع به صورت ماهانه برگزار شود.

۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب