منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

روابط عمومی شرکت گاز استان قم مقام برتر را بین روابط عمومی های استان کسب نمود

براساس ارزیابی های عملکرد سال ۱۳۸۸ روابط عمومی شرکت گاز استان قم به عنوان روابط عمومی برتر استان معرفی شد. استاندار از فعالیت های روابط عمومی شرکت گاز استان قم جهت اطلاع رسانی مناسب و به موقع تقدیر کرد…

 

براساس ارزیابی های عملکرد سال ۱۳۸۸ روابط عمومی شرکت گاز استان قم به عنوان روابط عمومی برتر استان معرفی شد. استاندار از فعالیت های روابط عمومی شرکت گاز استان قم جهت اطلاع رسانی مناسب و به موقع تقدیر کرد.

در مراسمی که بمنظور بزرگداشت روز ارتباطات و روابط عمومی با حضور استاندار، مدیرکل روابط عمومی وزارت کشور، روسای روابط عمومی های کلیه سازمانها و ادارات و برخی مسولان دراستانداری قم برگزار شد، حجت‌الاسلام والمسلین محمدحسین موسی‌پور استاندار قم با اهدا لوح سپاس به رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان از فعالیت های این شرکت قدردانی نمود.

حجت‌الاسلام والمسلین محمدحسین موسی‌پور همچنین در سخنانی روابط عمومی را یک هنر و خمیرمایه آن را ذوق و استعداد عنوان کرد و گفت: کسی که وارد این عرصه می‌شود اگر نسبت به انجام وظایف محوله عشق و علاقه نداشته باشد، هیچگاه به جایگاه مناسب و درخور روابط عمومی دست نخواهد یافت و خستگی بر او چیره خواهد شد.

استاندار قم با بیان اینکه در بخش روابط عمومی کار انبوه ملاک نیست، بلکه ظرافت و دقت تأثیرگذاری در اطلاع‌رسانی به مردم میزان و معیار ارزیابی یک روابط عمومی برتر است تصریح کرد: یک حرکت سنجیده و به‌هنگام در امر اطلاع‌رسانی به مردم، می‌تواند کار تبلیغات یکساله را انجام داده و این مهم تنها در صورت داشتن استعداد امکان‌پذیر است.

وی با تاکید براینکه موفقیت دستگاه‌های اجرایی تا حدود زیادی در گروی عملکرد مثبت و مؤثر روابط عمومی دستگاه ذیربط است افزود:امیدواریم شاهد ارتقای جایگاه روابط عمومی‌ها و رسیدن به نقطه مطلوب در کشور به ویژه در استان قم باشیم تا مردم بیش از پیش به نظام اسلامی و به خدمتگزاری مسئولان دلگرم باشند.

‌مدیرکل روابط عمومی وزارت کشور هم در این مراسم با بیان اینکه خدمتگزاری مسئولان در نظام باید با زبان هنر به مردم اطلاع‌رسانی شود تا مردم نسبت به عملکرد دستگاه‌ها و نظام اسلامی دلگرم باشند اظهار داشت: روابط عمومی یک هنر تخصصی مبتنی بر دانش است و کارکنان این عرصه برای دستیابی به موفقیت باید این دانش را کسب کنند.

۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب