منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

دیدار مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت گاز استان قم با حضرت آیت الله نوری همدانی

مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت گاز استان قم با حضرت آیت الله نوری همدانی دیدار کردند….

 

مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت گاز استان قم با حضرت آیت الله نوری همدانی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران آیت الله نوری همدانی در این دیدار با اشاره به اهمیت خدمت رسانی به مردم و تلاش برای رفع مشکلات آنها گفتند: هرچه این تلاشها و خدمات ارزنده بیشتر باشد رضایتمندی مردم از نظام اسلامی و دولت خدمتگزار بیشتر می شود.

ایشان خدمت به نظام اسلامی در پرتو رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب را عبادت دانستند و افزودند: به برکت انقلاب اسلامی و تلاش مسئولان فعالیت های مناسبی در بخش های مختلف انجام شده است که امیدواریم شاهد گسترش روز افزون این اقدامات در عرصه های گوناگون باشیم.

آیت الله نوری همدانی گاز رسانی به مناطق دور افتاده و محروم را اقدامی مثبت و در خور تحسین عنوان کردند و گفتند:بهره مندی اینگونه مناطق از نعمت گاز طبیعی اثرات اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی بسیاری را بدنبال دارد و موجب رشد و توسعه و افزایش سرمایه گذاری در آنها می شود.ایشان در بخش دیگری از سخنان خود توکل به خدا و ایمان راسخ به ذات باری تعالی را سبب افزایش قدرت و رسیدن به موفقیت و پیشرفت دانستند و اظهار داشتند:اگر همواره در مسیر الهی حرکت کنیم و به ارزش ها و باورهای اسلامی نیز اعتقاد توام با عمل داشته باشیم مسلما در برابر دشمنان موفق خواهیم شد.

آیت الله نوری همدانی با اشاره به ابعاد مختلف قدرت اسلامی و تاثیر گذاری آن در روند موفقیت جوامع اسلامی تصریح کردند: ملت ایران هم در دوران قبل و بعد از انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس با تمسک به ابعاد گسترده قدرت اسلامی در زمینه های اقتصادی، ‌سیاسی، اجتماعی، علمی و نظامی و فرهنگی به موفقیت ها و پیشرفت های بسیاری دست یافته است.

مهندس هوشنگ محمدی مدیر عامل شرکت گاز استان قم هم در ابتدای این دیدار با ارائه گزارشی از روند گازرسانی به مناطق مختلف و پیشرفت طرحهای در دست اقدام گفت: خوشبختانه درسالهای اخیر و بویژه در دولت نهم و دهم خدمات بسیاری در جهت گازرسانی و محرومیت زدایی از مناطق دور افتاده انجام شده است.

وی گازرسانی به بیش از ۹۸ درصد جمعیت شهری و ۸۰ درصد روستاهای استان را از جمله اقدامات انجام شده در سالهای اخیر عنوان کرد و افزود: در مجموع ۹۶ درصد مردم استان قم از گاز طبیعی به عنوان انرژی پاک،‌ایمن، سالم و ارزان استفاده می کنند که با احتساب این ارقام و روند گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، استان قم به عنوان نخستین استان سبز کشور در سال گذشته اعلام گردید.

۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب