منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

برگزاری دوازدهمین همایش فرمانده¬هان پایگاه¬های مقاومت بسیج شرکت ملی گاز ایران در استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، دوازدهمین همایش فرمانده­هان پایگاه­های مقاومت بسیج شرکت ملی گاز ایران، صبح امروز با حضور و سخنرانی فرمانده حوزه بسیج، مشاور فرهنگی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران و مدیر عامل شرکت گاز استان در قم برگزار شد.

در ابتدای این همایش، مدیر عامل شرکت گاز استان قم ضمن خیر مقدم به میهمانان و عرض تسلیت به مناسبت شهادت هفتمین پیشوای شیعیان جهان اسلام افزود: تفکر و درخشش نیروهای بسیج در سیر انقلاب نقش بسزایی را ایفا نموده و با تدبیر و بصیرت رهبر معظم انقلاب در دنیای معاصر به جهان معرفی شده است.محمدی با اشاره به اینکه قم در سال ۸۷ به عنوان اولین استان سبز در کشور لقب گرفت تصریح کرد: بالغ بر ۹۸ درصد جامعه شهری و قریب به ۸۰ درصد جامعه روستایی استان قم از نعمت گاز بهره­مندند.

چتر حمایتی بسیج باید در جهت جذب حداکثری نیروهای متعهد و متخصص گسترده شود

در ادامه این همایش فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت ملی گاز ایران گفت: چتر حمایتی بسیج باید در جهت جذب حداکثری نیروهای متعهد و متخصص گسترده شود.

یدا… رحمانی در تشریح اهداف برگزاری این همایش افزود: بررسی عملکرد و ایجاد زمینه تعامل بیشتر فرمانده­هان، تبیین راهبردها و سیاست­های حوزه مقاومت بسیج در سال جدید، تشریح نحوه اجرا و برنامه نویسی جهت استفاده حداکثری از امکانات و تخصیص منابع از رئوس اهداف این همایش می­باشد…..

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، دوازدهمین همایش فرمانده­هان پایگاه­های مقاومت بسیج شرکت ملی گاز ایران، صبح امروز با حضور و سخنرانی فرمانده حوزه بسیج، مشاور فرهنگی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران و مدیر عامل شرکت گاز استان در قم برگزار شد.

در ابتدای این همایش، مدیر عامل شرکت گاز استان قم ضمن خیر مقدم به میهمانان و عرض تسلیت به مناسبت شهادت هفتمین پیشوای شیعیان جهان اسلام افزود: تفکر و درخشش نیروهای بسیج در سیر انقلاب نقش بسزایی را ایفا نموده و با تدبیر و بصیرت رهبر معظم انقلاب در دنیای معاصر به جهان معرفی شده است.

محمدی با اشاره به اینکه قم در سال ۸۷ به عنوان اولین استان سبز در کشور لقب گرفت تصریح کرد: بالغ بر ۹۸ درصد جامعه شهری و قریب به ۸۰ درصد جامعه روستایی استان قم از نعمت گاز بهره­مندند.

چتر حمایتی بسیج باید در جهت جذب حداکثری نیروهای متعهد و متخصص گسترده شود

در ادامه این همایش فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت ملی گاز ایران گفت: چتر حمایتی بسیج باید در جهت جذب حداکثری نیروهای متعهد و متخصص گسترده شود.

یدا… رحمانی در تشریح اهداف برگزاری این همایش افزود: بررسی عملکرد و ایجاد زمینه تعامل بیشتر فرمانده­هان، تبیین راهبردها و سیاست­های حوزه مقاومت بسیج در سال جدید، تشریح نحوه اجرا و برنامه نویسی جهت استفاده حداکثری از امکانات و تخصیص منابع از رئوس اهداف این همایش می­باشد.

وی از دیگر اهداف این همایش به ارائه برنامه­های جدید به صورت حضوری، رفع مشکلات و پاسخ به سوالات فرمانده­هان و تقدیر و تشکر از زحمات یک­ساله فرمانده­هان پایگاه­های مقاومت بسیج شرکت ملی گاز ایران اشاره نمود.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت گاز ملی ایران در توضیح برنامه­های سال جاری بیان داشت: شناسایی نیروهای متعهد و متخصص شاغل در شرکت، جمع آوری آثار و اسناد دفاع مقدس مربوط به شهداء و ایثارگران، توجه بیشتر به خانواده­ها و فرزندان پرسنل، افزایش بصیرت نیروهای بسیج و تعمیم آن به همکارانان و خانواده­هایشان در تمام فعالیت­های فرهنگی از جمله وظایف پایگاه­های حوزه مقاومت بسیج به شمار می­آید.

رحمانی با لزوم بحث جانشین­پروری برای فرمانده­هان پایگاه­های بسیج شرکت گاز در مراکز استان­ها افزود: در این عرصه باید از نیروهای زبده، جوان و متعهد استفاده کرد.

وی درادامه تأکید کرد: در سال جاری قصد داریم آموزش پدافند غیرعامل و متعاقب آن مانور پدافند را در سراسر کشور انجام دهیم.

درست است که امروز شاهد گرد و غبار فتنه و اغتشاشات میدانی بعد از انتخابات نیستیم، اما این به معنای پایان فتنه انگیزی نیست

حجت الاسلام و المسلمین حمید امیدی، مشاور فرهنگی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران با تأکید بر مقوله بصیرت از نگاه رهبری افزود: درست است که امروز شاهد گرد و غبار فتنه و اغتشاشات میدانی بعد از انتخابات دهم ریاست جمهوری نیستیم، اما این به معنای پایان فتنه انگیزی نیست.

وی تصریح کرد: بصیرت باید به صورت عمیق­تر و بنیادی­تری در تمام عرصه­های جامعه عملیاتی گردد تا مجال سوء استفاده را برای دشمنان داخلی و خارجی ندهد.

حجت الاسلام و المسلمین حمید امیدی در خصوص ایجاد شبکه­های اجتماعی و بازسازی آن در گروه مخالفان خاموش نظام مقدس جمهوری اسلامی اظهار داشت: آنان در حال تشکیل شبکه­های تلویزیونی و سایبر به منظور کنترل و شکل دهی جریانات خود هستند.

مشاور فرهنگی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران گفت: در نقطه مقابل نیز وظیفه دلسوزان نظام و تمام نیروهای بسیجی شرکت ملی گاز ایران آنست که بدنه اجتماعی خودشان را که عاشق نظام و رهبری هستند در مقابل هر گونه توطئه آماده و تجهیز نماید.

وی با اشاره به عظمت و شکوه حماسه ۹ دی تأکید کرد: در این بین نباید فراموش کرد پاسداران نظام، آرمانهای امام(­ره) و رهبری کفن پوش به خیابان می­آیند و هیچگونه مماشات و تساهل در برابر آنها را نمی­پذیرند.

حجت الاسلام و المسلمین حمید امیدی در ادامه افزود: مبادا کسانی که دل­سپرده نظام و انقلاب هستند و در مقاطعی انتقاداتی را از سر دلسوزی به زبان می­آورند را از خود ندانیم و باید تلاش کنیم محافظ واقعی نظام و انقلاب باشیم.

گفتنی است شرکت ملی گاز ایران ۵۴ پایگاه مقاومت بسیج را شامل می­شود که از این تعداد ۴۲ پایگاه در استانها و ۱۲ پایگاه دیگر در استان تهران مستقر است.

همچنین تعداد نیروهای بسیج استان تهران دو هزار و ۷۴۸ نفر هستند که ۲۸ درصد پرسنل آن شرکت را شامل می­شوند و ۵۲ هزار و ۹۴۷ نیروی دیگر در سایر استان­های کشور هستند که در حال حاضر ۲۳ درصد آنان عضو پایگاه مقاومت بسیج شرکت ملی گاز می­باشند.

۲۸ شهریور ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب