منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

دیدار سرپرست شرکت گاز استان قم با مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان قم

didare sarparast

مهندس فرجی سرپرست شرکت گاز استان قم با آقای عالی پور مدیر کل صنعت ، معدن و تجارت استان قم دیدار نمود و در خصوص مشکلات کارخانجات و صنایع مختلف در زمینه واگذاری اشتراک گاز و وصل آنها گفتگو و تمهیدات لازم اتخاذ شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی، سرپرست این شرکت ضمن ارائه گزارشی از وضعیت گازرسانی در بخش صنایع  در این دیدار اظهار داشت: ضریب نفوذ گاز در شهرستان مقدس قم ۹۹% می باشد و در حال حاضر ۳۶ ایستگاه CNG در استان فعال می باشد و در آینده نزدیک گازرسانی به یک جایگاه دیگر نیز تکمیل خواهد شد. همچنین این شرکت در حال انجام پروژه گازرسانی به سه روستا در بخش دستجرد و مرکزی می باشد.

وی در ادامه افزود: بحمدا… صنایع از خدمات گازرسانی شرکت راضی هستند که این نشانگر موفقیت این شرکت در امر گازرسانی به صنایع در سطح استان می باشد.

مهندس فرجی با بیان اینکه کمترین میزان گازبها برای مشترکین تولیدی تعیین شده، گفت: وصول مطالبات این شرکت از بابت گاز بها، در بخش های مختلف۹۰درصد بوده و در بخش صنایع در وصول مطالبات مشکلی نیست و انتظار داریم که طلب شرکت گاز در وقت مقرر توسط صنایع پرداخت گردد تا در روند اجرای پروژه ها اختلالی ایجاد نشود. همچنین استاندارد بازنگری در شبکه ها ۱۵ سال است ولی این موضوع در استان قم بویژه در بخش صنایع با توجه به میزان برداشت زیاد با کاهش این زمان روبرو می باشد.

مهندس عالی پور در این دیدار با بیان اینکه کلیه صنایع استان جهت تامین انرژی خود از گاز استفاده می کنند  و شرکت گاز بستر مناسبی در این زمینه برای صنعتگر و صنایع ایجاد کرده، اظهار داشت: ما به این موضوع واقف هستیم که وصول مطالبات بموقع منجر به خدمات رسانی مطلوب  در استان می شود ولی با توجه به شرایط برخی از کارخانجات و مشکلات آنها، اگر صنعتی در پرداخت گازبهاء خود مشکل دارد باید موضوع بررسی و برای بقاء و تولید آنها تدبیری اندیشید.

گفتنی است در پایان این دیدار عالی پور ضمن ابراز رضایت از شرکت گاز استان قم، از حضور سرپرست این شرکت و همراهان در بررسی و همکاری در رفع مشکلات واحدهای تولیدی تشکر و قدردانی نمود.

 

۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب