منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


 

چشم انداز


 

خط مشی مدیریت یکپارچه


 

نقشه فرایندهای شرکت گاز استان قم


بایگانی موضوعی

دیدارمدیر عامل شرکت گاز استان با استاندار قم

didar ba ostandar

مدیر عامل و تعدادی از مدیران ارشد شرکت گاز استان قم با آقای سید مهدی صادقی استاندار قم دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی، مدیر عامل این شرکت در ابتدای این دیدار با توجه به شروع کار اخیر ایشان در سمت استاندار قم، به ارائه گزارش عملکرد و روند گازرسانی به مناطق مختلف در سطح استان و پیشرفت طرحهای در دست اقدام پرداخت.
وی با اشاره به اینکه درحال حاضر ضریب نفوذ گاز در شهرها ۹۹%، در روستاها ۸۷% و در کل استان ۹۸% می باشد، گفت: هم اکنون تعداد ۵۱ روستای بالای ۲۰ خانواردر بخشهای مختلف استان فاقد گاز می باشند که ۲۱ روستا در بخش مرکزی، ۱۵ روستا در بخش دستجرد، ۱۱ روستا در بخش سلفچگان و ۴ روستا در بخشهای کهک و جعفریه قرار دارند. از این روستاها، تعداد ۱۳ روستا در منطقه قاهان از طریق C.N.G و بقیه از طریق خطوط لوله، گازرسانی خواهند شد.
وی در ادامه افزود: بودجه ذیربط با توجه به تبصره ۲ قانون بودجه سال ۹۳ و ماده ۱۲ قانون رفع موانع تولید، تأمین و ان شاء ا… با برنامه ریزیهای صورت گرفته تا پایان سال ۹۶ به مرور، به شبکه سراسری متصل خواهند شد.
همچنین مهندس فرجی با توجه به در پیش بودن ماههای سرد سال، بر اهمیت انرژی گاز، رعایت نکات ایمنی، صرفه جویی در مصرف آن و وصول مطالبات به موقع گازبهاء، تأکید نمودند.
در این دیدار، استاندار قم نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کارکنان خدوم شرکت گاز در تأمین انرژی و ایجاد رفاه و آسایش برای مردم شریف استان قم، بخصوص مدیر عامل این شرکت اظهار امیدواری کرد: گازرسانی به روستاهای باقی مانده فاقد گاز طبق برنامه زمانبندی شده، انجام و این روستاها نیز از نعمت گاز بهره مند شوند.

۲۸ آبان ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید