منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

آغازعملیات اجرایی پروژه گازرسانی به ۶ روستا در بخش سلفچگان

546

همزمان با عید سعید غدیر خم، با حضور استاندار، مدیران و مقامات ارشد استانی، عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به ۶ روستا در بخش سلفچگان استان قم آغاز گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: در مراسم کلنگ زنی این پروژه، مدیر عامل شرکت گاز استان قم، ضمن خیر مقدم به مدعوین و تبریک عید غدیر خم، اظهار داشت: درحال حاضر ضریب نفوذ گاز در شهرها ۹۹%، در روستاها ۸۷% و در کل استان ۹۸% می باشد، که با توجه به تبصره ۲ قانون بودجه سال ۹۳ و ماده ۱۲ قانون رفع موانع تولید، ان شاء ا… با برنامه ریزیهای صورت گرفته تا پایان سال ۹۶ به مرور، کلیه روستاهای باقی مانده فاقد گاز به شبکه سراسری متصل خواهند شد و درصد گازرسانی هم در شهرها و هم روستاها به ۹۹% خواهد رسید.
وی در ادامه افزود: برای  گازرسانی به این ۶ روستا، ۳۵ کیلومتر شبکه گذاری و خط تغذیه و یک ایستگاه تقلیل فشار با ظرفیت ۲۵۰۰ متر مکعب در ساعت نصب خواهد شد، و به این ترتیب تعداد ۸۰۰ خانواراز نعمت گاز بهرمند می گردند.
مهندس فرجی با بیان اینکه برای اجرای این پروژه  بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال هزینه برآورد شده است، گفت: با بهره برداری از این پروژه تا پایان سال ۹۴ ودر سه ماهه اول سال ۹۵  مردم روستاهای فریدون آباد، گلستانه، حسن آباد، علی آباد، چاله گنبد و نصرتیه از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.
در ادامه این مراسم آقای صادقی، استاندار قم نیز با تبریک عید ولایت و امامت و ضمن تشکر از مدیر عامل و کارکنان خدوم شرکت گاز استان،اظهار داشت: امیدواریم با تلاش و همت کارکنان شرکت گاز در موعد مقرر عملیات گازرسانی روستاهای مذکور به پایان برسد.

۰۹ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب