منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان با شهردار قم

DSC546

 مدیر عامل بهمراه تعدادی از مدیران ارشد شرکت گاز استان قم با دکتر سقائیان نژاد شهردار قم دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی در این دیدار به ارائه گزارش عملکرد و روند گازرسانی به مناطق مختلف در سطح استان و پیشرفت طرحهای در دست اقدام پرداخت و اظهار داشت: تعاملات و همکاری خوبی تاکنون بین این شرکت و شهرداری وجود داشته است که جای تشکر دارد.
مدیر عامل این شرکت ضمن بیان رسالت شرکت گاز در امر توسعه گازرسانی و خدمات رسانی مستمر، پایداروایمن بر ضرورت پرداخت مطالبات معوق از سوی مدیران جایگاههای C.N.G تاکید نمود.
مهندس فرجی درادامه افزود: با عنایت به گذشت ۳۷ سال از قدمت تأسیسات زیر زمینی این شرکت و ضرورت تعمیرات شبکه های موجود، انتظار داریم شهرداری نسبت به رفع موانع و مشکلات در خصوص صدور مجوزهای حفاری ،همکاری و تعاملات بیشتری را طبق سنوات گذشته داشته باشد.
شهردار قم نیز در این دیدار ضمن خیر مقدم به مدیر عامل شرکت گاز و هیأت همراه گفت: به رغم محدودیتهای مالی این سازمان در اجرای پروژه های عمرانی شهر مقدس قم، شهرداری بر همکاری و تعامل حداکثری با دستگاههای خدماتی استان بویژه شرکت گاز تأکید دارد.
در پایان جلسه پاره ای از مشکلات شهرداری و شرکت گاز، مطرح و شهردار محترم دستورات لازم را جهت حل آن صادر کردند.

 

۰۹ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب