منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بیش از ۲۷۰۰ واحد صنعتی در استان قم به شبکه گاز متصل هستند

DSC02827
در حال حاضر بیش از ۲۷۰۰ واحد صنعتی در استان قم از نعمت گاز بهره مند و به شبکه سراسری گاز متصل شده اند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، مهندس غلامرضا فرجی مدیر عامل این شرکت اظهار داشت: با تدبیر و ابتکار وزیر محترم نفت: همکاری، هماهنگی و جدیت نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در کمیسیون های تخصصی، شاهد برنامه وسیع گازرسانی به روستاهای بالاتر از ۲۰ خانوار، شهرها و صنایع فاقد گاز در کشور هستیم.
وی در ادامه افزود: بحمدا… گازرسانی در ۱۵ شهرک صنعتی در استان تکمیل و در ۵ شهرک صنعتی دیگر در دست اقدام است.
فرجی اضافه کرد: همچنین در صدد هستیم عملیات اجرایی گازرسانی به ۳۲ روستا دربخش های مرکزی، خلجستان و کهک را نیز در سال جاری آغاز نمائیم.
مدیر عامل شرکت گاز استان، تصریح کرد: با عنایت به اینکه گاز یک سوخت پاک محسوب می شود لذا استفاده کارخانجات و صنایع از سوخت گاز علاوه بر تولید فرآورده های با کیفیت بالاتر، موجب کاهش مصرف سوخت فسیلی و کاهش آلودگی هوا می گردد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با توجه به افزایش تقاضای استفاده از گاز در شهرک های صنعتی و ضرورت  اجرای طرحهای توسعه ای در برخی از آنها از جمله شهرکهای صنعتی شکوهیه، محمود آباد، سلفچگان ومنطقه ویژه اقتصادی سلفچکان، با برنامه ریزیهای صورت گرفته بزودی جهت افزایش ظرفیت شبکه در این شهرکها و رفع محدودیتهای موجود اقدامات لازم بعمل  خواهد آمد.

۰۸ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب