منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

مصرف گاز در ۶ ماهه نخست سال جاری در استان قم

DSC02230

مدیر عامل شرکت گاز استان قم گفت: در شش ماهه نخست سال جاری بیش از یک میلیارد و چهارده میلیون متر مکعب گاز در بخشهای مختلف استان مصرف شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، مهندس غلامرضا فرجی ضمن تسلیت ایام سوگواری سیدالشهدا ابا عبد ا… الحسین (ع) و یاران با وفایش و با اعلام مطلب فوق افزود: از این میزان ۱۵۱ میلیون متر مکعب در بخش خانگی، ۳۳ میلیون متر مکعب در بخش تجاری، ۱۱۴ میلیون متر مکعب در بخش صنعتی، ۸۳ میلیون متر مکعب در بخش جایگاه های C.N.G و   ۵۴۸ میلیون متر مکعب در نیروگاه برق، و … مصرف شده است.
وی ادامه داد: در ۶ ماه اول سال جاری بیش از ۶۵۰۰ مشترک به آمار مشترکین اضافه شده است که به رغم این افزایش تعداد مشترکین، مصرف گاز در مجموع در بخشهای مختلف ۷ درصد کاهش نسبت به مدت مشابه سال قبل در سطح استان داشته است که این امر عمدتاً ناشی از مصرف بهینه و رعایت الگوی مصرف از سوی شهروندان و مشترکین بوده است.
فرجی با بیان اینکه تاکنون ۳۲۰۰ کیلومتر لوله‌گذاری گاز در استان قم انجام شده است، تصریح کرد: در حال حاضر ۱۶۲ هزار انشعاب نصب  و ۳۵۲ هزار مشترک و ۳۷ جایگاه C.N.G در سطح استان قم از گاز طبیعی بهره‌مند می‌باشند.
مدیر عامل شرکت گاز استان قم خاطر نشان کرد: در ۶ ماهه نخست سال جاری تا پایان شهریورماه، ۵۰ کیلومتر شبکه‌گذاری و ۱۱۰۰ انشعاب گاز در بخشهای مختلف صنعتی، تجاری و خانگی نصب شده است.

۰۸ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب