منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

همزمان با گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل مانور مقابله با شرایط اضطراری و مدیریت بحران در شرکت گاز استان قم برگزار شد

940812

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: همزمان با گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل مانور تخصصی با سناریوی پدافند غیر عامل با حضور مدیران کل پدافند غیر عامل و مدیریت بحران استانداری و همچنین تعدادی از مدیران ارشد استان ، مدیر عامل و اعضاء هیأت مدیره و هیأت رئیسه و تعدادی از کارکنان این شرکت در تأسیسات تقلیل فشار مرکزی شهرقم برگزارشد .
مهندس فرجی ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور مدیران استان و نیروهای عملیاتی حاضردر این مراسم اظهار داشت : تأمین انرژی مستمر و ایمن گاز در کشور به خصوص در فصل سرما بسیار مهم و حساس می باشد وی با توجه به نقش بسیار فراوان گاز در سبد انرژی مردم استان، نقش مدیریت بحران و پدافند غیر عامل را دراین مقوله مهم و ارزشمند قلمداد نمود .
وی در ادامه : با توجه به پراکندگی و بعد مسافت شهری، احداث ایستگاههای متعدد تقلیل فشار در شهر مقدس قم را ضروری  عنوان کرد و افزود، با احداث ایستگاه CGS سوم در پردیسان قدرت پوشش دهی گازرسانی در سطح شهر قم افزایش می یابد و این حرکت از مبانی پدافند غیر عامل می باشد.
مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری مهندس متقیان در ادامه این مراسم : با تقدیر و تشکر از مدیر عامل و کارکنان شرکت در برگزاری مانور اظهار داشت : هزینه های زیادی برای پیروزی انقلاب و حفظ آن در زمان جنگ تحمیلی صرف شده که دشمن با ایجاد جنگ سخت، نیمه سخت به هدف خود نرسیده و به جنگ نرم روی  آورده است
متقیان با بیان اینکه، هدف اصلی استکبار طراحی دسیسه جنگ نرم علیه ملت غیور و متدین ایران اسلامی بویژه مردم شهر مفدس قم بوده که به دلیل جایگاه مذهبی و وجود روحانیت مبارز، بیدار و همیشه در صحنه، از اهمیت ویژه ای برخوردار است، نسبت به هوشیاری مردم استان در این خصوص تاکید کرد.
مدیر کل مدیریت  بحران استان: مهندس اروجی، شناسائی و گاهش نقاط آسیب پذیر در پدافند غیر عامل را از اقدامات اولیه و ضروری مدیریت بحران برشمرد و عنوان نمود، در حوادث طبیعی زمان، مکان و ابعاد قابل پیش بینی نیستند زیرا با توجه به وجود علمک های بسیار زیاد در شهرها، لزوم استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته برای قطع اتوماتیک گاز در شرایط بحران ضروری به نظر می رسد.
در پایان، پس از اجرای موفق آمیز و دقیق سناریوی مانور، جلسه ارزیابی و آسیب  شناسی با حضور تمامی عوامل و دستگاه های شرکت کننده، ( از جمله بهداری وبهداشت صنعت نفت قم ، ورژانس ، نیروی انتظامی ، آتش نشانی و………) برگزار و موارد ضعف و قوت مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
شایان ذکر است قبل از اجرای مانور، ریموک ها و تجهیزات بحران این شرکت با حضور مسئولین افتتاح گردید.

۰۵ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب